03.08.18 Technická analýza BCH/USD – Reného názor na Bitcoin Cash

Share This Post

Bitcoin Cash konsoliduje ve formaci trojúhelníku a může reálně otestovat low předchozího swingu na ceně 600 $. Pokud by tato oblast selhala, v dalším oslabování pak můžeme očekávat opětovný návrat k růstu. Nicméně, pokud by trh chtěl otestovat swing low 600 $, tak by muselo dojít k proražení trojúhelníku a to by mohlo situaci trochu zkomplikovat, protože by to mohlo být obchodníky vnímáno jako signál pro sell. Očekávám tedy pokles jen k úrovni dlouhodobé TL a následný obrat UP.

Zde je zajímavé, že pomalu se vytratil downtrend na daily a to by mohlo naznačovat, že BCH se chystá pomalu na přicházející UP k úrovni 980-1000 $.

BitcoinCash

Všechno teď záleží na tom, jestli oblast okolo trend line dokáže zastavit výprodej a vytvoří se nám nějaká obratová formace. Případně by se mohlo stát, že se trh pokusí otestovat předchozí swingové low v úrovni 600 $ a následně se vrátí do formace trojúhelníku. To by byla přímo ukázková akce falešného proražení formace s následným otočením směru.

V takovém případě by pravděpodobně došlo na střednědobý růst právě do oblasti 1000 $, kde bude opět záležet, jak trh zareaguje. Takovou konstrukci by mohl podpořit i samotný Bitcoin, který zatím testuje oblast supportu a vypadá to tak, že by mohl pokračovat v růstu.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

[Súhrn článkov] + Binance plánuje odstrániť stablecoiny z európskeho trhu

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše...

Bollingerove pásma ukazujú, že sa bitcoin nachádza na dôležitej hranici

John Bollinger, tvorca známeho ukazovateľa volatility, na sociálnej sieti...

ARK Invest: Makroekonomické protivetre môžu oddialiť rast Bitcoinu

Investičná spoločnosť ARK Invest vo svojej najnovšej správe upozorňuje...

Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou...

Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom...

Arthur Hayes diskutuje o dôvodoch, prečo Bitcoin nedosiahol 70 000 dolárov

Arthur Hayes, spoluzakladateľ BitMEX, zdieľa svoj názor na to,...