02.10.18 Denný update vývoja altcoinov – XEM, ZIL, GNT, TRX, XVG

Share This Post

Dnes je na  trhu kryptomien viac-menej mŕtvo a tak som sa snažil zaradiť do dnešného výberu altcoiny, ktoré vykazujú za posledných 24 hodín aspoň nejaký pohyb.

XEM/BTC

XEMBTC

NEM dnes ožilo a začalo posilňovať. Za posledných 24 hodín podskočilo o 12%. Nie je to nič horibilné, ale v tomto nudnom trhu, akým kryptotrh dnes určite je, je to úžasný výkon. Otázka teraz je, či sa oplatí do trhu naskočiť a trošku poskalpovať. A odpoveď znie: Nie, určite už nie! Trh narazil na rezistenciu 1700 Satoshi a to je pre dnešok pravdepodobne strop. Indikátor RSI je už v prekúpenom pásme a je vidieť aj na grafe, že prekonanie rezistencie nie je na programe dňa. Teraz skôr očakávam návrat k MA200, čo by umožnilo  trhu nabrať nové sily, znova sa nadýchnuť a pokúsiť sa o nový bullrun.

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa sa po dlhej dobe dokázala predrať cez MA200, ale nadšenie by sme mali držať na uzde. Objemy sú slabučké a zdá sa, že Zilliqa sa hýbe iba vlastnou zotrvačnosťou smerom, ktorým sa aktuálne hýbe celý trh. Možno ešte nejaké percentá spravíme, ale strop by som teraz videl na okrúhlom čísle 600 Satoshi.

GNT/BTC

GNTBTC

Golem sa taktiež začal hýbať smerom hore, ale ako môžete vidieť aj na grafe, bude to mať ťažké. V ceste mu stojí rezistencia 2555-2600 Satoshi. Aj v prípade Golemu očakávam pokles k MA200 a tam sa uvidí, čo ďalej. Očakávať nejaký masívy pohyb by v aktuálnej situácii bolo doslova čakanie na Godota.

TRX/BTC

TRXBTCNa grafe TRON došlo prvýkrát od júna k prekríženiu kĺzavých priemerov. Žeby signál k nákupom? Nemyslím si, nie je k tomu žiaden iný dôvod. Kým sa cena nedostane nad 400 Satoshi je zbytočné vstupovať do trhu a riskovať. Síce sa cena pomaličky plazí po MA55 ktorá stúpa, ale povedzme si pravdu, je to iba kĺzavý priemer.

XVG/BTC

XVGBTC

Pozrel som sa aj na Verge, ktoré začalo aktuálne výrazne oslabovať. Myslím, že je to absolútne v poriadku, trh potrebuje opäť trošku vydýchnuť aby sa posunul o priečku vyššie. Cena sa drží v blízkosti stúpajúcej lokálnej trendline a myslím, že aj tentokrát práve na nej príde k odrazu.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...

Americký Senát schválil rezoluci, která ruší kryptopravidlo SEC o bankách

Většina zákonodárců v Senátu Spojených států schválila společnou rezoluci...