03.08.18 Technická analýza XLM/USD – Naděje prý umírá poslední

Share This Post

Tak Bitcoin se nám snaží prorazit support. Záměrně píši snaží, protože zatím k tomu tak docela (na daily) nedošlo a pod supportem je navíc ještě poslední záchranná úroveň 7200 $, kterou často zmiňuji. Za skutečný konec pokusů o nastartování UP bych považoval překonání 7200 $ i přes probíhající UPtrend. Jak si hned ukážeme, naděje pro Stellar je jeho support.

Ona ta oblast, kde se teď Bitcoin pohybuje, není úplně čitelná díky mnohým drobným mikro S/R úrovním, které jsou malé, nicméně Bitcoin je v takovém stavu, že může zareagovat prakticky na cokoliv. A jak už jsem zmínil posledně, rozhodující bude weekly svíce. Samozřejmě toto sledují také obchodníci na altcoinech. Snaží se zachytit nějaký signál a podle toho reagují na svém oblíbeném trhu.

Podívejme se, jak si vede Stellar, který nedávno rozvířil stojaté vody krypto trhu. Vypadá to, že XLM měl pouze silnou chvilku, která nastartovala chuť investorů. Postupně ale tato chut mizí v nenávratnu a Stellar je na nejlepší cestě k návratu na support v úrovni 0.21973591 $

Stellar

Už to vypadalo nadějně, ale překračování resistance neprobíhalo úplně hladce a tomu také odpovídá současný vývoj. Momentálně Stellar nemá jinou možnost, než se vrátit na support a zahájit nový pokus o přiblížení se k resistanci. Support je silná oblast, kde trh v minulosti otočil medvědí náladu a přetavil jí v nový UP. I pouhým okem je však vidět, že trh stále tvoří nižší maxima a vytváří tak dlouhodobý trojúhelník. Pouze překonání resistance a trend line, tvořících trojúhelník, může podpořit dlouhodobý růst.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...