03.08.18 Technická analýza XLM/USD – Naděje prý umírá poslední

Share This Post

Tak Bitcoin se nám snaží prorazit support. Záměrně píši snaží, protože zatím k tomu tak docela (na daily) nedošlo a pod supportem je navíc ještě poslední záchranná úroveň 7200 $, kterou často zmiňuji. Za skutečný konec pokusů o nastartování UP bych považoval překonání 7200 $ i přes probíhající UPtrend. Jak si hned ukážeme, naděje pro Stellar je jeho support.

Ona ta oblast, kde se teď Bitcoin pohybuje, není úplně čitelná díky mnohým drobným mikro S/R úrovním, které jsou malé, nicméně Bitcoin je v takovém stavu, že může zareagovat prakticky na cokoliv. A jak už jsem zmínil posledně, rozhodující bude weekly svíce. Samozřejmě toto sledují také obchodníci na altcoinech. Snaží se zachytit nějaký signál a podle toho reagují na svém oblíbeném trhu.

Podívejme se, jak si vede Stellar, který nedávno rozvířil stojaté vody krypto trhu. Vypadá to, že XLM měl pouze silnou chvilku, která nastartovala chuť investorů. Postupně ale tato chut mizí v nenávratnu a Stellar je na nejlepší cestě k návratu na support v úrovni 0.21973591 $

Stellar

Už to vypadalo nadějně, ale překračování resistance neprobíhalo úplně hladce a tomu také odpovídá současný vývoj. Momentálně Stellar nemá jinou možnost, než se vrátit na support a zahájit nový pokus o přiblížení se k resistanci. Support je silná oblast, kde trh v minulosti otočil medvědí náladu a přetavil jí v nový UP. I pouhým okem je však vidět, že trh stále tvoří nižší maxima a vytváří tak dlouhodobý trojúhelník. Pouze překonání resistance a trend line, tvořících trojúhelník, může podpořit dlouhodobý růst.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....