03.11.18 Technická analýza BCH/USD – Chvilku si můžeme oddechnout

9
smoke oddech

V současnosti je výhodné počkat na pokles Bitcoinu zpět k hodnotě 6300 $ a teprve poté vstupovat do altcoinů. K návratu by mohlo dojít během víkendu a nový týden by již mohl být mírně růstový, mírně zmiňuji zcela záměrně, neboť poslední odraz od 6200 $ nebyl zrovna z kategorie snů.

BitcoinCash jsem v minulé analýze označil za stále předražený coin, který by měl sestoupit až k hodnotě 300 $. Tuto teorii podporuje i právě skončený měsíc, ten uzavřel skutečně velmi negativně. Momentálně se na Bitcoinu očekává určitý růst, a proto je možné, že i BitcoiCash se na této vlně optimismu trochu přiživí. Pravděpodobně by se BCH mohl dostat zpět k předchozímu swing low na hodnotě 599 $. Tato korekce proti trendu však vůbec nejde proti původní myšlence poklesu k 300 $.

Daily trend……………………downtrend
Weekly trend………………..downtrend

Pouze dlouhodobý tlak býků může dostat cenu do silné resistance v úrovni 599 $. Při velmi příznivých podmínkách by dokonce mohla cena uskutečnit návrat do oblasti druhé resistance 800-860 $. Upřímně však takové variantě moc nevěřím.

Velice pravděpodobné je teď dosažení hodnoty kolizní resistance v úrovni 500 $. Toto naznačuje také postavení indikátoru RSI. To tedy znamená, že v této první resistanci může vzniknout pohyb do trendu a následně retest supportu 430 $. Pokud by však došlo na překonání supportu, tak bude následovat pravděpodobně pokles k psychologické úrovni 300 $. Pokud však bereme v úvahu fakt, že Bitcoin se teď pravděpodobně pokusí o návrat na vyšší úrovně, tak zatím ani pokles BCH pod support není reálný. Takový pokles může přijít později, až začne Bitcoin selhávat.

V následujících dnech příštího týdne tedy očekávám nárůst ceny k úrovni 500 $ a pouze překonání resistance (žlutá) může podpořit další růst. Pamatujete však na to, že jdeme proti silnému downtrendu a reakce down proto můžou být velmi agresivní.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen

no moc odpočinkově nevypadá, slušně roste,ještěže jsem naskočil včas (ikdyž zase pozdě).nezastavilo ho zatím ani 500USD,žeby šel rovnou pro 600? 😛
za druhé – článek se tím,že je free nezobrazuje platícím mezi ostatními…

kmsoft1
Člen

Presne. Opat bch prekvapilo extra pumpou po dlhsej dobe. Ako vzdy iba z dialky na to kukam

Martin
Člen
tak aktuálně bojujeme s 530USD, takže uvidíme jak se projeví síla a vůle trhu,jeslti UP ,tak je kam naskočit a udělat si 20%,ale ted je lepší počkat na potvrzení vstupu,ja naskočil včera o 50E níž takže budu v plusu ikdyby se to rozhodlo spadnout.. no v plusu,když prodáváš za 380 protože BTC slítnul otestovat 6200 a čekáš drop tak nekupuješ za 360.. a pak při druhe pumpě na 415 už nemužeš koukat jak utikaji zisky 😀 (mezitím mi něco dalo zrx ktere taky udělalo cca 4% -nakup 0,69 ,prodej 0,72 zatimco btc vikendově stagnuje).. s xrp ale čekám na retest… Číst vice »