02.11.18 Technická analýza RVN/BTC – Korekce v UPtrendu je příležitost

Share This Post

Raven v posledních dnech pořádně posílil. Již ale začíná postupně ztrácet a vypadá to, že korekci budeme prodlužovat. Minimálně očekávám pokles na předchozí swing 0.00000530 BTC. Nejdříve však dojde na retest předchozího swing low 0.00000610 BTC. Obě tyto úrovně mohou podpořit opět mírný nárůst ceny, nicméně asi z toho nebude nic velkého.

Daily trend ……………………UPtrend
Weekly trend…………………UPtrend

S otestováním swingového low 0.00000610 BTC počítám začátkem příštího týdne. Do té doby se trh bude pravděpodobně ještě snažit přesvědčit obchodníky o opačném směru.

Celkový pokles by mohl dosáhnout až k úrovni 0.00000365 BTC, i když toto už mi přijde jako velký extrém, neboť jsme v silném UPtrendu a tento korekční pokles je spíše příležitostí koupit RVN za příznivější cenu. Osobně se domnívám, že pokles se zastaví buď v úrovni předchozího swing high 0.00000530 BTC nebo nejpozději kolem hodnoty 0.00000450 BTC, což je support.

Na obou těchto úrovních bude trh pravděpodobně reagovat, a proto bych se zde nebál něco nakoupit. V případě, že trh otočí v supportu, tak bych se následně zaměřil na úroveň 0.00000610 BTC. Zde totiž trh může vrátit cenu zpět k supportu, nicméně daleko větší váhu bude mít resistance 0.00000815 BTC. Tento bod musí trh překonat, aby se mu dostala podpora obchodníků a mohl přijít na řadu retest úrovně 0.00001000 BTC.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...