04.08.18 Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Dnešný deň sa nesie na trhu kryptomien v znamení konsolidácie. Je sobota a tie bývajú poväčšinou v celku pokojné. Takže poďme sa pozrieť, kde sa jednotlivé altcoiny nachádzajú a čo nás čaká a neminie.

ADA/BTC

ADABTCCardano síce prelomilo Dowtrend Line (červená), ale to nič neznamená. Trh ju už prekonal niekoľkokrát. Skôr tam vidím obchodný kanál v ktorom sa teraz cena pohybuje a myslím, že v blízkej dobe príde opäť k odrazu od rezistencie kanála, čo pošle cenu k supportu 1673 Satoshi. Ako aj pri iných altcoinoch, tak aj pre Cardano platí, že po tak prudkom poklese bude potrebná dlhodobejšia konsolidácia a pomalé otáčanie ceny.  Inak bude každý rast iba korekciou predchádzajúceho prepadu.

 

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA narazila presne na miesto kde sa krížia dve rezistencie a to horná hrana obchodného kanála a rezistencia 13000 Satoshi. Trh v tejto dobe nemá silu na prekonanie takéhoto dvojzáprahu a to poslalo cenu IOTY opäť do smeru trendu, čiže Down. Uvidíme aká príde reakcia na supporte 11580 Satoshi. No myslím, že dnes by sa cena ešte mala udržať nad supportom a pomaličky postupovať do strany.

TRX/BTC

TRXBTC

Na TRONe nič nové. Tak ako som písal minule, cena sa vrátila k 400 Satoshi a v najbližších hodinách sa bude držať nad týmto supportom. No po priblížení k Downtrend Line treba rátať s možnosťou, že support padne a cena klesne k 350 Satoshi, možno aj nižšie.

ZIL/BTC

ZILBTCZilliqa bohužiaľ prepadla pod support 780 Satoshi. A aj keď sa môže zdať, že to nevzdáva, viac menej to má zrátané a 550 Satoshi ju neminie. Najbližšie dni ešte bude pravdepodobne testovať novú rezistenciu, ale ako náhle dosiahne Downtren Line, pôjde dole.

BNB/BTC

BNBBTC

Binanace Coin ide podľa podrobnej analýzy, ktorú som robil pred niekoľkými dňami. Formácia 123 Bottom je už potvrdená a taktiež sa už cena dostala nad silnú rezistenciu 18870 Satoshi. Momentálne trh testuje túto hladinu ako support. Čoskoro by sme sa však mali odraziť smerom Up k ďalšiemu levelu a tým je rezistencia 20000 Satoshi. S najväčšou pravdepodobnosťou nedôjde k jej prerazeniu na prvý pokus, ale skôr či neskôr by mala padnúť. Potenciál formácie 123 je približne až k cene 23000, kde bude zobchodovaná.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...