04.10.18 Denný update vývoja altcoinov – XEM, SC, ETC, BNB, XLM

Share This Post

Dnes sa nám na altoch celkom zelená, ale tie pohyby sú minimálne. Takže pozrieme sa aspoň na niektoré z nich, ktoré vykazujú väčší pohyb alebo na ktoré som sa nedíval už dlhšiu dobu.

XEM/BTC

XEMBTC

NEM po poklese k supportu spravil nový bullrun, no už nebol tak výrazný ako naposledy. Čo to môže znamenať? Ja sa obávam, že je to úplný koniec rastu pre túto chvíľu. Na grafe sa tvorí formácia dvojitý vrchol, ale isté to bude až po jej potvrdení a to nastane prerazením supportu 1530 Satoshi. Ak ste mimo, do trhu určite nevstupujte až do prekonania rezistencie 1760 Satoshi.

SC/BTC

SCBTC

Siacoin posledné dni pekne rástol, ale zdá sa, že svoje možnosti práve vyčerpal. Hladina 120 (presnejšie 124) Satoshi je silný support a práve tu sa aktuálne cena pohybuje. Zároveň indikátory, ako na šesťhodinovom, tak aj dennom grafe, naznačujú, že nás čaká odraz. Kam až, je ťažké v tejto chvíli odhadnúť. Môže to byť okrúhle číslo 100 Satoshi, ale taktiež jeden z kĺzavých priemerov alebo až support na 80 Satoshi. Za čím si však stojím je, že rast je pre túto chvíľu na konci.

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic sa prakticky od posledného prepadu z polovice septembra nepohol z miesta. Trh sa pohybuje takmer rovnobežne v rozmedzí 100 Satoshi, posledné dva týždne iba 50 Satoshi. Čo vytrhe tento coin z letargie, neviem. Asi iba nejaký masívny pohyb na Bitcoine alebo nejaký silný fundament.

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin sa včera pokúsilo o rast, cena prerazila oba kĺzavé premiemery a celkom odvážne začala stúpať. Z ničoho nič sa však otočila a začala opäť padať. Najprv som trošku nerozumel čo sa na grafe deje, až pokiaľ som si nevšimol lokálnu, klesajúcu Downtrend Line. Že by sa na grafe tvorila vlajka? No veď uvidíme, či nám trh, pri najbližšom poklese, potvrdí tretím bodom aj spodnú Trend Line.

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar sa niekoľkokrát po sebe pokúšal vrátiť nad rezistenciu 4000 Satoshi, ale neúspešne. A ak to neide hore, pôjde to cestou menšieho odporu a tak cena začala pomaličky klesať. Očakávam, že k reakcii dôjde na MA300 či blízkom supporte 3434 Satoshi. Škoda, rozbehnuté to mal celkom pekne.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....