05.08.18 Technická analýza SYS/BTC – Začíná medvěd slábnout?

Share This Post

Tak se nám k životu začal probouzet Syscoin. Prozatím neočekávám žádný velký a dlouhodobý UP, ale tento coin by v následujících dnech mohl poskočit z dnešních hodnot až k úrovni druhé resistance 0.0000300 BTC. Aby se tak ale stalo, musí trh překonat první resistanci v úrovni 0.0000230 BTC.

Daily trend …………………..downtrend
Weekly trend ………………..downtrend

Pokud by se podařilo trhu překonat první resistanci, tak bude velmi pravděpodobně následovat test druhé resistance. Potom bych byl ale opatrný a reagoval rychle na znamení trhu. Pokud by zde trh začal slábnout, tak bude pravděpodobně následovat návrat k první resistanci.

Syscoin H4

V současné době se Syscoin obchoduje za cenu 0.0000200 BTC a musíme bedlivě sledovat, jestli se dostane k úrovni první resistance a samozřejmě hodně záleží na tom, jestli tuto oblast dokáže překonat. Po překonání čekáme na pull back a můžeme vstoupit do opatrného obchodu, který by měl skončit poté, co trh začne v druhé resistanci selhávat. Současný UP je proti trendu, a proto je riziko rychlého otočení velmi vysoké.

Pokud se trhu bude dařit postupně posilovat cenu, tak se můžeme dočkat návratu na hodnoty v úrovni 0.0000500 BTC.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...

Peněženky s USDC stablecoiny vzrostly v roce 2023 o 59 %

Počet peněženek obsahujících minci USDC v hodnotě alespoň 10...