06.08.18 Technická analýza RDD/BTC – Těžká deprese

Share This Post

ReddCoin si to míří vesele dál dolů a svou podporu v supportu absolutně ignoroval. Nezbývá než polknout hořkou pilulku a počkat si na klíčovou úroveň 0.00000031 BTC. Prozatím ReddCoin dodržuje pásmo v sestupném trendovém kanálu a pravděpodobně ještě několik dnů bude. Nejspíše až do chvíle, než dorazí k úrovni 0.00000037 BTC.

Daily trend …………………..downtrend
Weekly trend ………………..downtrend

Velmi dlouho ReddCoin neprošel žádnou korekcí a vytrvale klesá. Aktuálně se RDD obchoduje za 0.00000052 BTC, ale nachází se nad úrovní swingového high 0.00000037 BTC, kde by korekce přijít mohla.

ReddCoin

Případná korekce by následně mohla vrátit cenu RDD k úrovni 0.00000054 BTC, ovšem díky silnému trendu se pravděpodobně nebude jednat o ukončení výprodejů, které RDD provázejí již celých 6 týdnů bez korekce. RedCoin bych teď vůbec nedoporučoval kupovat. To se však může změnit, až trh otestuje úroveň 0.00000031 BTC, kde nás bude zajímat reakce trhu, protože odražení od této úrovně by mohlo vyvolat střednědobou korekci až k úrovni 0.00000060 BTC. Ovšem překonání úrovně 0.00000031 BTC pravděpodobně podpoří další výprodej a není vůbec vyloučeno, že RDD zažije propad k úrovním okolo 0.00000010 BTC. To bude velmi nepříjemné, hlavně když si uvědomíme, že ATH se nachází v úrovni 0.00000196 BTC.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Vitalik Buterin: AI může překonat lidi jako „vrcholový druh“

Podle spoluzakladatele Etherea Vitalika Buterina má super pokročilá umělá...

750 milionů dolarů v kryptotokenech se do prosince dostane na trh

V prosinci má být odemčeno a uvedeno na trh...

Kupci bitcoinů nedávají medvědům žádný manévrovací prostor

Informace z Cointelegraph Markets Pro a TradingView ukázaly na...

Cena XRP vstupuje do fáze prolomení býčí vlajky

Takzvaný vzor býčí vlajky se vyvíjí, když se cena konsoliduje v...

Trh sa pripravuje na skutočnú bitcoinovú rally poháňanú ETF

Cena bitcoinu, najväčšej svetovej kryptomeny podľa trhovej kapitalizácie, začala...

Kupující tlačí cenu BTC nad 38 000 USD

Bitcoin krátce vystoupil nad hranici 38 000 dolarů, když...