06.08.18 Technická analýza RDD/BTC – Těžká deprese

Share This Post

ReddCoin si to míří vesele dál dolů a svou podporu v supportu absolutně ignoroval. Nezbývá než polknout hořkou pilulku a počkat si na klíčovou úroveň 0.00000031 BTC. Prozatím ReddCoin dodržuje pásmo v sestupném trendovém kanálu a pravděpodobně ještě několik dnů bude. Nejspíše až do chvíle, než dorazí k úrovni 0.00000037 BTC.

Daily trend …………………..downtrend
Weekly trend ………………..downtrend

Velmi dlouho ReddCoin neprošel žádnou korekcí a vytrvale klesá. Aktuálně se RDD obchoduje za 0.00000052 BTC, ale nachází se nad úrovní swingového high 0.00000037 BTC, kde by korekce přijít mohla.

ReddCoin

Případná korekce by následně mohla vrátit cenu RDD k úrovni 0.00000054 BTC, ovšem díky silnému trendu se pravděpodobně nebude jednat o ukončení výprodejů, které RDD provázejí již celých 6 týdnů bez korekce. RedCoin bych teď vůbec nedoporučoval kupovat. To se však může změnit, až trh otestuje úroveň 0.00000031 BTC, kde nás bude zajímat reakce trhu, protože odražení od této úrovně by mohlo vyvolat střednědobou korekci až k úrovni 0.00000060 BTC. Ovšem překonání úrovně 0.00000031 BTC pravděpodobně podpoří další výprodej a není vůbec vyloučeno, že RDD zažije propad k úrovním okolo 0.00000010 BTC. To bude velmi nepříjemné, hlavně když si uvědomíme, že ATH se nachází v úrovni 0.00000196 BTC.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Podľa on-chain dát bol 3. štvrťrok obdobím konsolidácie, čo Q4?

Ako sa vyvíjala situácia v oblasti kryptomien v treťom...

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...