06.08.18 Denný update vývoja altcoinov – ADA, IOTA, TRX, BNB, ZIL

Share This Post

Zdá sa, že altcoiny zvolili taktiku vyčkávania. Celý trh čaká na to, čo spraví Bitcoin. Rozuzlenie môže prísť už v najbližších dvoch dňoch.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano po odraze od supportu 1673 Satoshi na chvíľku rástlo, ale zdá sa, že rastu je koniec. Na hodinovom grafe mám na konci krátkeho Uptrendu formáciu dvojitý vrchol. Na šesťhodinovom grafe sa nám zase tvorí formácia Tweezer Top. Síce do uzavretia sviece máme ešte takmer tri hodiny, ale celkom by to sedelo. Trh narazil na MA55, ktorá nedovolí cene ďalej rásť. V najbližších hodinách preto čakám pokles k supportu 1673 Satoshi.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA a pokuslia preraziť rezsitenciu obchdoného kanála v ktorom sa nachádza, ale stalo sa to rovno v mieste krížnia tohto kanála s rezistenciou 13000. Takže výsledok bol rovnaký ako minule a to rýchly návrat späť pod rezsitenciu a do rozmedzia obchdodného kanála. Chvíľu asi ešte asi budeme postupovať do strany, pretože zo spodu trh podopiera MA55. No ako náhle cena klesne pod tento kĺzavý priemer, pôjdeme k 10000 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON sa opäť odrazil od MA55 a klesá k supportu 400 Satoshi. Myslím, že ešte nejaký ten deň tento nerozhodný stav potrvá. Takže v najbližších hodinách očakávajte postup do strany v tomto rozmedzí. Pravdepodobne aj tento coin vyčkáva na Bitcoin.

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin ide presne podľa predpokladov. Práve sa nachádzame vo fáze konsolidácie. Trh potrebuje nabrať dostatok síl na prerazenie silnej rezistencie 20000 Satoshi a zároveň kĺzavého priemeru MA200. Takže minimálne ešte jednu vlnku k 18660 môžeme očakávať.

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqe iba ťažko uprieť snahu dostať sa zo šlamastiky v ktorej sa nachádza. S vypätím síl sa dokázala vrátiť nad support 780 Satoshi, ale ako dlho tam vydrží, je už otázne. Ďalšiemu rastu bráni ako MA55, tak trendova čiara. A akonáhle sa pohne Bitcoin, Zilliqa poletí s ním. Takže ak plánujete nákupy, radšej si ešte vaše Bitrcoiny odložte na vhodnejšiu príležitosť.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Vitalik Buterin: AI může překonat lidi jako „vrcholový druh“

Podle spoluzakladatele Etherea Vitalika Buterina má super pokročilá umělá...

750 milionů dolarů v kryptotokenech se do prosince dostane na trh

V prosinci má být odemčeno a uvedeno na trh...

Kupci bitcoinů nedávají medvědům žádný manévrovací prostor

Informace z Cointelegraph Markets Pro a TradingView ukázaly na...

Cena XRP vstupuje do fáze prolomení býčí vlajky

Takzvaný vzor býčí vlajky se vyvíjí, když se cena konsoliduje v...

Trh sa pripravuje na skutočnú bitcoinovú rally poháňanú ETF

Cena bitcoinu, najväčšej svetovej kryptomeny podľa trhovej kapitalizácie, začala...

Kupující tlačí cenu BTC nad 38 000 USD

Bitcoin krátce vystoupil nad hranici 38 000 dolarů, když...