07.02.19 Technická analýza XEM/BTC – Rychlý obrat je sice fajn, ale vydrží to?

1
analyza trading11 centrifuga

Při pohledu na dnešní coinmarketcap je vidět, že NEM si dnes připisuje 10,8 % zisku. Mnoho lidí vidí takový nárůst ceny a okamžitě nabývají dojmu, že teď je potřeba vstoupit do trhu. Bohužel většina ani netuší, že se trh nachází v silném downtrendu a vlastně je to ani nezajímá.

Daily trend …………………………downtrend
Weekly trend………………………downtrend

Nicméně to je dost podstatný údaj a není radno jej přehlížet, neboť tyto UP korekce v downtrendu, jsou především vhodné k shortování trhu. Pokud je trh v downtrendu, tak může na těchto UP korekcích docházet k rychlým pohybům do trendu. V případě NEM to může být rychlý pohyb proti naší nakoupené pozici již v úrovni resistance 0.00001170 BTC.

Dnes se NEM obchoduje za cenu 0.00001129 BTC a skutečně to vypadá velmi pozitivně, protože cena překonala sestupný trendový kanál. Dokonce to vypadá, že by růst mohl pokračovat i zítra, pokud cena dokáže překonat malou resistanci v úrovni 0.00001170 BTC. To je první překážka a je potřeba ji překonat, protože jinak může nastat silná reakce a návrat zpět do trendového kanálu.

Vzhledem k tomu, že hlavní pohyb trhu se již vyčerpal, tak teď rozhodně není vhodná doba vstoupit do rozjetého vlaku. Počkejte si na moment, kdy trh překoná malou resistanci, potom bude větší pravděpodobnost, že trh dosáhne k další reakční úrovni, která se nachází kolem hladiny 0.00001350 – 0.00001520 BTC.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Martin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen
Martin

no jen at roste.. necvhceme aby ten projekt krachl.. apson me by to fakt nas..pote co hackli cryptopii kde to mam nakoupene 😀 …