07.02.19 Technická analýza ETC/BTC – Tady budu raději pouze divákem!

0
waiting

Cena ETC se právě vrátila do pásma resistance a zatím bych ještě počkal, jak se situace zformuje. Já vím, že vidíte, jak trh pěkně roste +3 %, ale toto není vhodná úroveň na nakupování. Celkově je situace na trhu ETC docela složitá a skutečně není o co stát, raději bych si počkal, až se trh od resistance vzdálí na nové minimum, nebo naopak až cena resistanci překoná.

Daily trend……………………….downtrend
Weekly trend……………………downtrend

Celkově je trh velmi zahuštěný a cena se musí pohnout o větší kus, než získáme pravděpodobnost bezpečnějšího nákupu. Aktuální růst může rychle odeznít již v úrovni 0.001160 – 0.001180 BTC. Momentálně se ETC obchoduje za cenu 0.001126 BTC a je prakticky na svém open weekly.

Pro nákup je bezpečná zóna až nad resistancí někde okolo úrovně 0.001225 BTC, ale hned nad touto úrovní je sestupná trend line. Proto se zdá, že daleko bezpečnější pro vstup bude úroveň nad trend line, například 0.001300 BTC.

Z pohledu formace ABCD to vypadá, že celkový potenciál růstu je k úrovni 0.001650 BTC, ale je to proti hodně silnému downtrendu. Formace ABCD se proto vůbec nemusí dokončit díky husté síti resistancí. Například swingové high tvořící bod B může velmi silně otočit trh.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na