07.08.18 Denný update vývoja altcoinov – ADA, TRX, BNB, NEO, ETC

Share This Post

Krvácanie altcoinov sa síce zastavilo, ale žeby sa dalo hovoriť o konci, to určite nie. Skôr je to len „obväz na ranu“, ktorý časom aj tak presiakne.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano s pomocou Bitcoinu preletelo supportom 1400 Satoshi a zamierilo si to k hranici 1200 Satoshi. Avšak, prepad sa približne v polovici cesty z ničoho nič otočil a cena začala stúpať. No nečakajte, že prekročí 1400 Satoshi. Už teraz došlo k otočke, ale aj keby ďalej rástol, pre túto chvíľu a danú situáciu je 1400 maximum. Skôr sa dá očakávať pokles k supportu 1200 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

Pri TRONe tu nie je veľmi o čom špekulovať. Máme tu potvrdenú formáciu rastúci klin a jej potenciál je ešte o niečo nižšie ako predchádzajúce LOW, na úrovni 259 Satoshi. Takže aj keď nám v ceste stojí support 300 Satoshi, momentálne je to len symbolická hodnota, ktorá prepad nezastaví.

BNB/BTC

BNBBTC

Pri Binance Coin je ťažké niečo predikovať. Vidíte sami, že dole nepôjde, aspoň nie teraz. Supportne pásmo je skutočne silné a nedovolí cene ani len doň nakuknúť. Avšak ani smerom hore to nie je žiadna hitparáda a po každom pokuse o rast trh dokáž maximálne vytvoriť nižšie HIGH a to je všetko. Myslím, že dianie na tomto coine sa rozuzlí až keď sa MA200 začne krížoať so supportnym pásmom. Do tej doby nemá zmysel vstupovať do trhu alebo čokoľvek s týmto coinom vymýšľať.

NEO/BTC

neoBTC

NEO sa po falošnom prieraze vrátilo späť do hraníc formácie a ako môžeme vidieť aj pri poslednej uzavrenej svieci, znova ju dodržiava. No akonáhle sa formácia potvrdí, pofrčí dole len sa tak zapráši. No to môže ešte pár dní trvať, keďže miesta vo formácii pre postup do strany je stále dosť.

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic počas prepadu Bitcoinu prekonalo support 1800 Satoshi a kleslo až k predchádzajúcemu LOW, čo je ~1720 Satoshi. Dnes sa cena vrátil späť nad hodnotu 1800, ale okamžite narazila na odpor v podobe kĺzavého priemeru MA55. V prípade tohto coinu sa o nejakom dvojitom dne nemá zmysel baviť, pretože nie je splnená základná podmienka a to ukončenie predchádzajúceho jasného trendu. Takže čo ďalej? Pravdepodobne sa trh opäť vráti k rastu a pokúsi sa atakovať hranicu 2000 Satoshi. Opätovný pohyb k LOW viacmenej vylučujem. Trh by tam samostatne neklesol ani minule, no cena bola strhnutá umolo, Bitcoinom.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...