07.11.18 Technická analýza BTC/USD – Růst, korekce a pokračování? Od IX..

Share This Post

Včera večer došlo k růstu po hladinu 6600 $. Po retestu rezistence kurz náhle posílil. Od té chvíle kurz koriguje. Prostor pro korekci zatím ještě je, ale pomalu bychom mohli mluvit o počátku trendu. Otázka jen zůstává, jak dlouhý tento trend bude, nebo jestli současné HIGH bylo maximum.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Máte zájem učit se obchodovat pod mým vedením formou LiveTradingu? IXtrading je tu pro Vás. Lze mě také kontaktovat přes Facebook zprávou. Obchodujeme také finanční trh.

Trh je dnes v korekci a v současné chvíli se vrátil pod S/R (Support/Rezistence) 6558 $. Prostor v rámci korekce má kurz po cenu 6500 $. Ačkoliv nyní balancuje na plovoucím MA30 (oranžová křivka) lze předpokládat, že hladinu 6500 $ bude testovat.

Dnes už pomalu můžeme mluvit o počátku trendu. Včerejší cenová formace FLAG byla potvrzena a postupný růst pomalu formuje trend. Další potvrzení růstu přijde, pokud se kurz odrazí od supportu 6500 $ (může již nyní od MA30) a dostane se ke konsolidaci včerejšího CLOSE na HIGH svíci.

Může vás zajímat: Nový eshop a nové produkty pro Vás..

Po krátké konsolidaci by se mohl vydat dále UP a pokusit se zdolat snad nejsilnější hladinu při ceně 6666 $. Růst se doposud jeví jako „zdravý“ a to by mohlo vytvořit prostředí pro dlouhodobější trend. Trh by se mohl pokusit o retest rezistence trendline korekce (azuro down TL) při ceně cca 7100 $. Pravda je, že až její potvrzený průraz by dával naději, že down trend je za námi a mohli bychom se tak dostat až nad hladinu 8000 $.

Návrat kurzu pod support 6462 $ by ale toto všecko prozatím rušil a hrozil by retest hladiny 6300 $. Tím by opět byla narušena růstová tendence současného, formujícího se trendu..

 


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejedná placený signál. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...