Nový e-shop + nové produkty Trading11

eshop trading11
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Začal nový mesiac a spolu s ním tu máme zmeny v našom e-shope! Pripravili sme pre vás úplne nový dizajn, rozloženie obchodu a hlavne nové produkty, ktoré by vás mohli zaujímať.

Nový dizajn e-shopu

Vzhľadom na veľké množstvo produktov sme sa rozhodli preusporiadať e-shop. Po novom je rozdelený do štyroch kategórií.

Vedľa kategórií nájdete novinky z e-shopu. Nižšie sú naše najpopulárnejšie produkty zo všetkých kategórií a úplne dole produkty určené pre nových zákazníkov.

e-shop

Ako sa vám páči nový Trading11 e-shop?

  • Sviečková s knedlíkom (38%, 3 Hlasy)
  • Lepšie ako posledná verzia (25%, 2 Hlasy)
  • Je mi to jedno (25%, 2 Hlasy)
  • Veľmi dobré (13%, 1 Hlasy)
  • Hrôza - vráťte to späť! (0%, 0 Hlasy)

Počet hlasujících: 8

Nahrávání ... Nahrávání ...

Do pozoru dávame aj krátky MINI KURZ, ktorý je určený pre každého obchodníka s kryptomenami. Po dokončení ho ukážeme tu na Trading11 a na Kryptomagazine. Sledujte nás, toto si nechcete nechať ujsť!

Informácie o našich traderoch + Konzultácie

Chcete vedieť niečo viac o obchodníkoch, ktorí píšu analýzy / organizujú kurzy na tomto webe? Pripravili pre vás krátke popisy svojej minulosti. Odporúčame prečítať!

S našimi tradermi si v prípade záujmu môžete objednať konzultáciu. Porozprávate sa naživo cez Skype alebo pri pive/káve, pomôžu vám upraviť portfólio, zhodnotia vaše obchody, naučia vás niečo, resp. vám dajú tipy, čo nakúpiť/predať.

Ix Trading Akademie

V našom e-shope si tiež môžete kúpiť členstvo v obchodnej akadémii od nášho BTC analytika IXA!

Ix Trading Akademie je unikátní projekt, online výuka tradingu v živém prostředí na trhu BTC v aktuálních podmínkách. Jediné, co k tomu potřebujete je počítač, burzovní účet (trh BTC/USD – nejlépe Bitstamp). Výuka je vedena přes LIVE chat na Telegramu.

Výuka je zaměřena přímo na disciplínu a psychologii obchodníka, technickou analýzu pro určení vstupu a výstupu z trhu, rozpoznávání patternů, vyhledávání obchodních příležitostí, minimalizace rizika a především trpělivost.

Učíme v reálných podmínkách a ne z historických situací. Obchodujeme online a to každý den, po celý den. Při výuce vznikají samovolně obchodní signály, které si „žák“ sám může zobchodovat pod naším dohledem. Svůj kapitál máte pevně v rukách a nikomu ho nesvěřujete.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.