KONZULTÁCIE S TRADERMI

Pomôžeme vám s obchodovaním, upravíme vám portfólio, skonzultujeme s vami vaše obchody alebo vás môžeme učiť. Spojiť sa môžeme cez facebook, Skype alebo osobne pri káve / pivku.

RENÉ

Krypto Analytik

 

Jmenuji se René, je mi 43 let a tradingu se věnuji od roku 2004. Jsem rozvedený, mám dvě děti a pocházím ze západních Čech. Byl jsem jeden z prvních zákazníků portálu finančník.cz.

Naučil jsem se základy běžně dostupných obchodních praktik a práci s indikátory. Vzdělání mě celkově stálo řádově desítky tisíc korun, ale nelituji ani jediné vynaložené koruny. Musím přiznat, že jsem měl asi 6 měsíců přestávku, kdy jsem neviděl žádný graf, ale zbytek času jsem do grafů koukal prakticky nepřetržitě.

PATRIK

Krypto Analytik

 

Pracujem ako analytik v brokerskej spoločnosti. O trading a investovanie sa zaujímam už tri roky. Čítal som pomerne dosť literatúry o tradingu a investovaní, technickej a fundamentálnej analýze. Neľutujem ani cent vložený do vzdelania. To, že som sa naučil obchodovať, sa mi vrátilo nespočetne veľa krát

ADAM

ICO Analytik

 

Moje hlavní zaměření jsou ICO projekty. ICO prostor slibuje velké zisky, ale také je plný podvodů a tragických projektů. Já hledám ty nejlepší. V krypto světě se pohybuji přes dva roky. Původně to byl pouze koníček, ale čím víc jsem zjišťoval, co jsou to vlastně kryptoměny zač, tím víc jsem byl pohlcen možnostmi, které s sebou tyto technologie nesou.

Kryptoměny mají moc vytvořit nové ekonomické modely, revolučně změnit internet a proniknout do každodenních životů všech lidí na planetě. Byl jsem ohromen myšlenkou decentralizace a chtěl jsem kryptoměnám pomoci. A tak jsem o nich začal přednášet na ziskových i neziskových akcích.

Matúš

Krypto Analytik a učiteľ obchodovania

 

Tradingu, financiám a online biznisu, sa venujem aktívne už viac než 4 roky. Ak hľadáte informácie ohľadom obchodovania, alebo chcete poradiť všeobecne, ste na správnom mieste.

Moje know-how a pohľad na kryptomeny je vám k dispozícii. Venujem sa prevažne swing a scalp obchodom. Ukážem vám tipy a triky, ako konzistentne zarábať na burze. Technická Analýza je jedna vec, ale bez disciplíny, psychológie, a money managementu sa človek musí spoliehať iba na šťastie

martin

Krypto Analytik

 

S projektom Trading11 spolupracujem, prakticky, od jeho zrodu. Väčšina obsahu, ktorý ste mohli nájsť na týchto stránkach v prvých mesiacoch tohto projektu, je práve z mojej klávesnice a dodnes naň prispievam svojimi analýzami.

Ku kryptomenám som s dostal pravdepodobne ako každý, čiže vďaka reklame, kamarátom a vidine rýchleho zárobku. Naskočil som do rozbehnutého vlaku a po pár dňoch, keď bublina spľasla, som zostal zaskočený a rozčarovaný. Mnoho ľudí si vtedy povedalo, že nevadí, vyskúšal som to, prišiel som o peniaze a nikdy viac.