08.06.18 Technická analýza ETH/USD – Ako na šmýkačke

Share This Post

Do teraz sme šliapali po schodíkoch na vrch šmýkačky, posadili sme sa a teraz sa ideme spustiť. Aj takto by sa dali prirovnať posledné dni diania na grafe Etherea. Vyzerá to tak, že sa asi vyplní aj moja teória o prelomení Downtrend Line.

Včera som už bol trošku zúfalý z diania na trhu. Do grafu som zakreslil dve možnosti, ktoré sa tam rysovali a to formáciu vzrastajúci klin a trendový kanál. Trendový kanál sa nepotvrdil, pretože cena dnes prelomila jeho support. Tým pádom sa nám stala platnou formácia vzrastajúci klin, kedže support bol rovnaký pre oba formácie. Vzrastajúci klin nám v prípade Downtrndu potvrdzuje jeho pokračovanie.

Šesťhodinový graf Bitstamp:

8618ETHUSD6H

Podľa výšky formácie sa dá odhadnúť kam by až cena mala klesnúť. Je to cez 90$, takže pre zobchodovanie formácie by cena mala klesnúť až k 500$. Čo nastane tam je teraz ťažké odhadnúť. Ja dúfam, že by na týchto hodnotách už mohlo prísť k odrazu a vytvoreniu nejakého silného obratového patternu, ktorý dá trhu pevný základ k rastu.

Všetko to bude záležať ako sa vyvinie situácia na Bitcoine. Ak by sa cena dokázala udržať nad hodnotami 7000, 6800, dalo by sa so scénarom na Ethereu rátať. No ak Bitcoin prepadne aj cez tieto hodnoty, Ethereum poletí k supportu na 360$. Viac asi k tomu dnes nemám čo napísať. Ak má niekto chuť ísť do Shortu, počkal by som si ešte pre istotu na potvrdenie od Bitcoinu.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 iba za 10 € mesačne.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...