08.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Väčšina altcoinov aj napriek neistému rastu Bitcoinu stagnuje. No nájdu sa aj také, ktorým takáto situácia vyhovuje a snažia sa to využiť vo svoj prospech. Poďme sa pozrieť, ktoré to sú.

(analýza bola publikovaná o 5:00 SEČ)

ADA/BTC

ADABTC

Na grafe Cardano sa nám prerazením suppoortu potvrdila formáciu trojuholník a ideme DOWN. Formácia bude zobchodovaná na hodnote 2600 Satoshi (fialová). Tam môžme očakávať reakciu trhu a spomalenie prepadu. Či to bude aj dno, je zatiaľ vo hviezdach.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA balansuje na supporte 22000 Satoshi. Sice sa po odraze pokúsila o rast, no z vrchu tento rast prakticky okamžite zastavila MA200 a poslala cenu späť na support. Ak trh cez neho prepadne, pôjdeme k 20000 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Na Stellar sme sa od včera nezaznamenali prakticky žiaden progres. Cena stále postupuje do strany, hýbe sa v rozmedzí 3800-4000 Satoshi a nás tak naďalej drží v napätí. Neostáva nič iné ako čakať.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

Podobne ako ADA aj Tron prelomil support formácie trojuholník a to znamená pokles k 721 Satoshi. Kto mi ešte minule neveril, že pôjdeme DOWN, dúfam, že teraz mi už veríte. Tron si iba vybral krátku prestávku po predchádzajúcom prudkom prepade, no po konsolidácii pokračuje ďalej.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

Na Zilliqu nám včera vyšla čerstvá podrobná analýza. Nájdete ju tu

BNB/BTC

BNBBTC

Formácia 1-2-3 Top bola napokon počas včerajška zrušená, kedže cena vystúpala nad druhý vrchol a to presne 22700 Satoshi. Premýšľam teraz nad tým, že ak trh odmietol potvrdiť signál DOWN, môže to byť kumulácia kapitálu pred ďalším rastom. Do grafu som zakreslil lokálny support (fialová) a tvári sa to ako vlajka. Ak BNB držíte určite by som si zaistil pozíciu. Ak chcete nakúpiť, počkajte na prekonanie  a uzavretie sviece nad ATH. Viac vám v tejto chvíli neporadím.

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin už dobré dva týždne prešľapuje na mieste v rozmedzí 115-124$. No tomto altcoine nie je čo v týchto chvíľach analyzovať. Vyčkávame.

Analýza  LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS sa stále drží lokálneho Uptrendu. V priebehu včerajška dokonca opäť vstúpil do rezistenčného pásma. Zdá sa, že spúšťanie MainNetu má na tento coin dobrý vplyv, tak dúfajme, že mu to vydrží. Na nákup by som to videl až po uzavretí sviece nad hornou hranou rezistenčného pásma.

Analýza EOS/USD

NEO/USD

NEOUSD

Po nekonečných dňoch čakania sa nám na grafe NEO konečne začalo niečo diať. Posledné dni trh tvoril pravidelne, s každou vlnkou, nižšie HIGH a vyššie LOW. Dnes je už na grafe pekne vidieť formáciu trojuholník. Tak čo myslíte? Prerazíme konečne Trend Line a zlomíme, už takmer pol roka trvajúci, Downtrend? Nechajme sa prekvapiť.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Aj Ripple podobne ako NEO pomaličky kumuluje kapitál vo formácii trojuholník. Myslím, že jeho prerazením by sme mohli prekonať ako rezistenciu 0.7$ tak aj kĺzavý priemer MA200, čím by sa nám otvorila cesta k psychologickej hranici 1$. Prerazenie Up bude signálom k nákupu. Nezabúdajte na Stop-Loss.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero opäť nevyužilo šancu dostať sa cez rezistenciu 168.5$, no vyzerá to tak, že dnes sa pokúsi o jej zdolanie znova. Tak ako som písal včera, bezpečne nakúpiť budeme môcť až po uzavretí sviece nad hodnotou 175$.

Analýza XMR/USD

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 iba za 10 € mesačne.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

 

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...

Americký Senát schválil rezoluci, která ruší kryptopravidlo SEC o bankách

Většina zákonodárců v Senátu Spojených států schválila společnou rezoluci...