02.06.18 Technická analýza NEO/USD – Růst jen na zkoušku?

Share This Post

Poslední analýza NEO byla vydána 23.05.18. Od té doby se trh změnil. Podívejme se na změny a také se podívejme, nakolik byla naše předchozí analýza úspěšná nebo naopak, jestli šel trh proti nám. Již minulý týden se NEO dotklo úrovně suportu 50 $ a následně v pondělí trh vytvořil silnou červenou svíci jdoucí do supportu. Vše naznačovalo, že výprodej bude pokračovat i tento týden, nicméně v úterý trh překvapivě otočil a od té doby již pátý den roste.

Predikováno bylo: Odraz od ceny 50$ je pouze náznakem možné korekce, která se může zastavit hned v úrovni 55-66$, to je pro NEO velmi komplikovaná oblast a pouze překonání resistance 78$, bude pozitivním signálem k růstu.

Daily trend ………………………… Downtrend
Weekly trend ……………………… slábnoucí UPtrend
Volume (24h) …………………….. 101 016 000 $ /13 209 BTC

V době psaní této analýzy se NEO obchoduje za cenu 56,67 $, což znamená nárůst o (5,09%) za posledních 24h. Volume je o něco nižší, než v předchozí analýze, ale nejedná se o velký rozdíl a to svědčí o jisté stabilitě a přetrvávajícím zájmu obchodníků o tento coin.

NEO/USD – Daily

Trh se stále pohybuje v sestupném trendovém kanálu a nachází se v downtrendu. Proto bude složité vytvořit větší UP pohyb. Současná korekce by mohla narazit na úroveň 60.56 $ nedokončeného GAPu. Zároveň se jedná o resistanci na TF-H1. Tady by mohlo dojít na návrat k supportu 50 $, ale pokud se cena zde opět odrazí, tak by se dal očekávat větší pohyb k hodnotám okolo 66 $, což je úroveň KEY level.

NEO/USD-H1

Graf H1 nám, ukazuje že indikátor RSI se pohybuje pod úrovní těsně pod 70, což je úroveň překoupeného trhu. Vypadá to, že cena by se mohla dostat až k lokální resistanci, mezitím co indikátor RSI dá obchodníkům signál, že trh je na H1 již překoupen.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

[SPRÁVY] • Stredoafrická republika je pripravená stať sa kryptocentrom • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Čas od času, najmä na...

[SPRÁVY] • Čína rozširuje používanie digitálneho jüanu na stredných školách • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Primárna kryptomena má už viac...

Bitcoin sa chystá všetkých prekvapiť, downtrend je za nami: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten sa rozhodol staviť na...

Greyscale CEO: Nedávný výprodej kryptoměn investory neodradil

Navzdory nedávnému výprodeji trhu s kryptoměnami je optimismus mezi některými předními...

[SPRÁVY] • SWIFT testuje interoperabilitu CBDC, aby umožnil cezhraničné platby • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Posledných sedem dní bolo podstatne...