03.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Posledné dni môžme sledovať oživenie trhu kryptomien a niektoré alty nám robia skutočne radosť. Chytili ste sa tejto príležitosti? Dnes tu máme aj jedného rekordéra. Chcete vedieť ktorý coin to je? Pozrite si náš denný update.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano ma za sebou dôležité rozhodnutie, na ktoré sme čakali už niekoľko dní. Trh si po druhom pokuse o prerazenie Downtrend Line (červená) vyklesal späť na Uptrend Line (zelená), kde si na chvíľku vydýchol a skonsolidoval. Následne prišiel hlboký nadých a prerazenie UP. Myslím, že pomaličky sa blíži čas k bezpečnému nákupu tohto coinu a to bude uzavretie dennej sviece nad rezistenciou 3053 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA nám stále rastie. V noci prišla menšia reakcia na okrúhle číslo 26000 Satoshi, no malá korekcia nie je vôbec na škodu. Trh by mal ďalej pokračovať v raste a v priebehu dneška atakovať hodnotu 27000 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin včera dokázal prelomiť lokálnu rezistenciu a otestovať hodnotu 124,7$. Dokáže ju dnes prekonať? Ak by sa mu to podarilo, konečne by sa po dlhšej dobe dostal z ohrozenia do bezpečnejšej zóny.

Analýza LTC/USD

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar sa stále drží lokálneho Uptrendu a postupuje k psychologickej hranici 4000 Satoshi. Myslím, že v priebehu dneška, vzhľadom na kumuláciu objednávok, by mohol preraziť a otvoriť si tak cestu k ďalšiemu rastu.

Analýza XLM/BTC

EOS/USDEOSUSD

EOS naozaj prekvapil. Čakal som, že pod ťarchou nepriaznivého fundamentu opustí trojuholník zo spodnej strany a bude pokračovať v poklese. No stal sa presný opak a EOS doslova vypáli UP. Behom 12 hodín dokázal posilniť o 3$ a pripísal si tak jeden z najsilnejších rastov altcoinov obsiahnutých v našom update. Jeho rast sa zastavil až na hornej hrane rezistenčného pásma. V týchto chvíľach dochádza ku konsolidácii vo vnútri tohto pásma. S nákupom by som počkal až do doby, kedy uzavrie svieca nad pásmom, čiže hodnotou 15.4$.

Analýza EOS/USD

TRX/BTC

TRXBTC

Včera sme dostali dotaz, prečo radíme predať tento coin, keď rastie. je to z jednoduchého dôvodu. Cena prelomila dlho akceptovanú, akcelerovanú Uptrend Line (tmavo modrá). Na grafe je vidieť malý rast a návrat nad hladinu 787 Satoshi. Áno, je to tak. Je to trh. A ten nemôže buď iba rásť alebo iba klesať. Po tak prudkom poklese, aký TRON v posledných dňoch predviedol, je korekcia skutočne nevyhnutná. Ak by mal pokračovať v ďalšom raste, musí sa udržať nad supportom 787 Satoshi a zároveň sa vrátiť nad Trend Line. V opačnom prípade ho čaká pokles až k dhlodobej Trend Line (zelená) a hodnotám ~ 620-650 Satoshi.

Analýza TRX/BTC

NEO/USD

Na NEO nám včera večer vyšla nová podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

XRP/USD

XRPUSD

Ripple, po dňoch trápenia, prelomil rezistenciu 0.62$ a dostalo sa tak z nebezpečnej zóny. Teraz ho čaká vstup do rezistenčného pásma medzi 0.65-0.7$. Prekonaním tohto pásma  bude môcť opäť pomýšľať o návrate k jednému doláru.

Analýza XRP/USD

ZIL/BTC

Novú podrobnú analýzu sme uverejnili včera večer. Nájdete ju tu.

XMR/USD

XMRUSD

Na Monero nám včera taktiež vyšla nová analýza, ale keďže to bolo ráno, prešlo už dostatok času, aby sme si urobili update. Trh sa v týchto chvíľach pokúša prelomiť rezistenciu v okolí 168.5$. Ak by sa mu to podarilo, bola by tu šanca rásť až k 190$. Zdolá Monero túto prekážku? Vyzerá to nádejne.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...

Americký Senát schválil rezoluci, která ruší kryptopravidlo SEC o bankách

Většina zákonodárců v Senátu Spojených států schválila společnou rezoluci...