25.05.18 Technická analýza – EOS/USD- Výprodej ještě nekončí!

Share This Post

EOS/USD se zatím striktně drží technických úrovní, ale zatím nemáme žádný signál, který by naznačoval změnu směru. Trh se po proražení trojúhelníkové formace zformoval do sestupného trendového kanálu a pravděpodobně budeme dál oslabovat i přes druhý support.

Cena EOS postupně oslabila az do druhého supportu, u kterého jsem uváděl informaci, že pod tento druhý support by cena propadnout neměla a zatím zde vznikla reakce, která drží cenu nad. Samozřejmě, pokles k druhému supportu byl poměrně rychlý a silný, nelze proto vyloučit další oslabování, protože weekly svíce je stále poměrně silná.

Daily trend ………………………….Downtrend
weekly trend ………………………silný UPtrend
volume (24h) …………………….$1 759 190 000 USD / 237 306 BTC

Cena se aktuálně obchoduje nad úrovní supportu v oblasti kolem ceny 12 $, ale medvědí nálada stále přetrvává a potom co skončí malá UP korekce, tak se trh pravděpodobně pokusí prorazit také druhý support.

EOS/USD – Daily

Kdy skončí ten zatracený výprodej?

Vše ukazuje k úrovni silného supportu 8 $, ale cena se může propadnout až k hodnotám
6 $. To je oslabení o dalších 50% a pro obchodníky držící EOS je to velice znepokojivá zpráva. K takovému poklesu pravděpodobně dojde, protože trh si z čistě technického pohledu potřebuje otestovat předchozí swingové low a hodnotu klouzavého průměru MA240.

Tím že trh vytvořil ATH se vlastně vytvořil vyšší vrchol, ale teď potřebuje vytvořit také vyšší dno, aby vše bylo čisté. Aspoň po technické stránce. Dalším důvodem pro návrat k silnému supportu je dlouhodobá trend line, která odstartovala předchozí UP zakončený právě zmíněným ATH. Současný výprodej by mohl skončit právě v oblasti silného supportu 8-6 $.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...