26.05.2018 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Bitcoin visí na vlásku, ale pre altcoiny je to stále lepšie ako keby klesal. Niektoré sa s touto situáciou vysporiadali lepšie, iné trošku horšie. Ale čo budeme mlátiť prázdnu slamu, poďme sa rovno pozrieť na krátky denný sumár.

ADA/BTC

ADABTC

ADA sa drží v supportnom pásme avšak stále pod rezistenciou 2727 Satoshi. Týmto sa nám na grafe tvorí formácia vlajka a to nie je veľmi dobré znamenie. Prečo? Pretože formácia vlajka potvrdzuje trend. Uvidíme či sa potvrdí alebo ju trh odignoruje a prerazí UP.

Celá analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa včera rozbehla nad MA55 a mala dobre našliapnuté doraziť k rezistencii na 0.000211 BTC. Bohužiaľ, tento plán skrížil menší prepad na BTC, ktorý IOTA neustála a vrátila sa späť až na MA200. Tento kĺzavý priemer tvorí poslednú silnú prekážku pred väčším prepadom. Ostáva iba dúfať, že odolá.

Analýza IOTA

LTC/USD

Na Litecoin sme včera večer vydali novú analýzu, takže dnes ho preskočíme.

XLM/USD

https://trading11.com/wp-content/uploads/2018/05/XLMUSD-4.jpg

Stellar si oproti včerajšku ani nepolepšil, ale na druhú stranu ani nejak výrazne nepohoršil. Prakticky sa už štvrtý deň drží v pásme medzi supportom 0.27$ a rezistenciou 0.3$. Až opustenie tohto kanála nám napovie viac o jeho ďalšom smerovaní.

Detailnú analýzu nájdete pod týmto odkazom

EOS/USD

Včera sme aktualizovali taktiež detailnú analýzu pre pár EOS/USD. Nájdete ju tu.

TRX/BTCTRXBTC

TRON tvorí stále nižšie HIGH a tak môžme na grafe vidieť lokálnu rezistenciu (biela). Zospodu cene bráni v poklese support v okolí 900 Satoshi a taktiež MA55. Vzniká nám tak formácia trojuholník, ktorej prerazením sa rozhodne o jeho ďalšom smerovaní. zatiaľ môžme byť v kľude, predpokladám, že ešte dva-tri dni bude cena vypĺňať túto formáciu a postupovať do strany.

Viac nájdete v podrobnej analýze

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa včera vrátil otestovať support na hodnote 0.6$, no na viac sa nezmohol. Došla tak k odrazu a opätovnému poklesu. Zdá sa, že Ripple už iba čaká kedy sa pohne smerom Down aj Bitcoin, aby sa mohol rozbehnúť k supportu 0.5$.

Analýza XRP

NEO/BTC

NEOBTC

NEO zareagovalo na support na psychologickej hranici 50$ a na chvíľu odrazilo cenu späť. No nie na dlho. Dnes ho pravdepodobne otestujeme znova. Avšak aj keby sa cene podarilo udržať nad, pomaličky, ale iste sa blížime k Downtrend Line (červená). A práve tam sa bude lámať chlieb, no ešte si na to pár dní budeme musieť počkať.

Analýza na NEO

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa sa oproti včerajšku prakticky nepohla a postupuje do strany. Avšak už dnes sa bude rozhodovať, či sa bude držať akcelerovanej Downtren Line (biela) a dosadne na support 1500 Satoshi, alebo ju prelomí a pôjde Up k 1852 Satoshi. Kto ju držíte, treba si to postrážiť, aby ste nemuseli hodlovať.

Celá analýza ZIL/BTC tu

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...