26.05.2018 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Bitcoin visí na vlásku, ale pre altcoiny je to stále lepšie ako keby klesal. Niektoré sa s touto situáciou vysporiadali lepšie, iné trošku horšie. Ale čo budeme mlátiť prázdnu slamu, poďme sa rovno pozrieť na krátky denný sumár.

ADA/BTC

ADABTC

ADA sa drží v supportnom pásme avšak stále pod rezistenciou 2727 Satoshi. Týmto sa nám na grafe tvorí formácia vlajka a to nie je veľmi dobré znamenie. Prečo? Pretože formácia vlajka potvrdzuje trend. Uvidíme či sa potvrdí alebo ju trh odignoruje a prerazí UP.

Celá analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa včera rozbehla nad MA55 a mala dobre našliapnuté doraziť k rezistencii na 0.000211 BTC. Bohužiaľ, tento plán skrížil menší prepad na BTC, ktorý IOTA neustála a vrátila sa späť až na MA200. Tento kĺzavý priemer tvorí poslednú silnú prekážku pred väčším prepadom. Ostáva iba dúfať, že odolá.

Analýza IOTA

LTC/USD

Na Litecoin sme včera večer vydali novú analýzu, takže dnes ho preskočíme.

XLM/USD

https://trading11.com/wp-content/uploads/2018/05/XLMUSD-4.jpg

Stellar si oproti včerajšku ani nepolepšil, ale na druhú stranu ani nejak výrazne nepohoršil. Prakticky sa už štvrtý deň drží v pásme medzi supportom 0.27$ a rezistenciou 0.3$. Až opustenie tohto kanála nám napovie viac o jeho ďalšom smerovaní.

Detailnú analýzu nájdete pod týmto odkazom

EOS/USD

Včera sme aktualizovali taktiež detailnú analýzu pre pár EOS/USD. Nájdete ju tu.

TRX/BTCTRXBTC

TRON tvorí stále nižšie HIGH a tak môžme na grafe vidieť lokálnu rezistenciu (biela). Zospodu cene bráni v poklese support v okolí 900 Satoshi a taktiež MA55. Vzniká nám tak formácia trojuholník, ktorej prerazením sa rozhodne o jeho ďalšom smerovaní. zatiaľ môžme byť v kľude, predpokladám, že ešte dva-tri dni bude cena vypĺňať túto formáciu a postupovať do strany.

Viac nájdete v podrobnej analýze

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa včera vrátil otestovať support na hodnote 0.6$, no na viac sa nezmohol. Došla tak k odrazu a opätovnému poklesu. Zdá sa, že Ripple už iba čaká kedy sa pohne smerom Down aj Bitcoin, aby sa mohol rozbehnúť k supportu 0.5$.

Analýza XRP

NEO/BTC

NEOBTC

NEO zareagovalo na support na psychologickej hranici 50$ a na chvíľu odrazilo cenu späť. No nie na dlho. Dnes ho pravdepodobne otestujeme znova. Avšak aj keby sa cene podarilo udržať nad, pomaličky, ale iste sa blížime k Downtrend Line (červená). A práve tam sa bude lámať chlieb, no ešte si na to pár dní budeme musieť počkať.

Analýza na NEO

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa sa oproti včerajšku prakticky nepohla a postupuje do strany. Avšak už dnes sa bude rozhodovať, či sa bude držať akcelerovanej Downtren Line (biela) a dosadne na support 1500 Satoshi, alebo ju prelomí a pôjde Up k 1852 Satoshi. Kto ju držíte, treba si to postrážiť, aby ste nemuseli hodlovať.

Celá analýza ZIL/BTC tu

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

ETH ETF byly schváleny, ale Gary Gensler pro ně nehlasoval

Komise pro cenné papíry a burzu Spojených států (SEC)...

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...