23.05.18 Technická analýza TRX/USD a TRX/BTC – Jedeme z kopce bez brzd?

Share This Post

Dnes všechno padá pod taktovkou Bitcoinu a dokud se BTC nedostane do oblasti 7200-6800 $, tak těžko budeme vědět víc. Zde nemá smysl spekulovat, co udělají altcoiny proto, že celé první dvacítce altcoinů vévodí Bitcoin.
Myslím si, že když bude Bitcoin předvádět podobné tanečky ještě půl roku, tak většina drobných spekulantů z krypto trhů úplně odejde, neboť usoudí, že krypto je riziko a oni nechtějí riskovat své tvrdě vydělané peníze. Samozřejmě musím říct, že je naprosto chápu. Trhy obecně jsou riziková záležitost i pro jedince se silnými nervy a zkušenostmi .
Nicméně momentálně bude u BTC záležet spíše na weekly než na daily. Po rychlých akcích, ať už jde o pokles nebo růst většinou přichází stejně razantní reakce a klidně se může stát, že v následujících dnech půjdeme úplně opačným směrem než dnes .
Technika na malých TF teď moc neplatí, ale můžeme se podívat, kde mají altcoiny své silné úrovně a sledovat, zda začnou na těchto úrovních trhy reagovat .
Právě teď nabízím pohled na TRX/USD, který zajímá především mnoho malých spekulantů, protože je levný a má silnou marketingovou podporu. Nicméně dnes dostává pod nadvládou Bitcoinu silně zabrat a odmazává předchozí zisky jako nic.
Daily trend ………………………..slabý UPtrend (prakticky zmizel)
weekly trend …………………….stále silný Uptrend
Volume (24h) ……………………$ 612 805 000 USD / 81 227 BTC
 
Tron se řítí dolů velkou rychlostí a před sebou má swingové low 0.05915377 $, které bude první překážkou, na které nás bude zajímat reakce trhu. Negativní je nižší high, které by v případě reakce UP muselo být překonáno, aby trh dostal nový podnět k dalšímu růstu.
 
 

TRX/USD – Daily


V případě překonání této úrovně bude následovat pravděpodobně další pokles až na silný support 0.04684475 $. To je prakticky pro TRON jeho dnem a myslím si, že tady reakce přijde, neboť zde bude mnoho objednávek.
Cena se zde může buď odrazit nebo začít konsolidovat. Obě varianty budou dobrým znamením, že korekce s největší pravděpodobností končí.
 
TRX/BTC je na tom hodně podobně. Dnes také letí dolů a maže předchozí zisky.
První cena která může silně bránit dalšímu poklesu bude 0.00000723 btc. Jedná se také o předchozí swingové low.
 
 

TRX/BTC – Daily
 
Tento pár má v cestě mnohem více překážek než TRX/USD. Důležité je, že trh při předchozím růstu vytvořil nižší high na ceně 0.00000986 btc. Proto bude test předchozího low 0.00000723 btc tak důležitý, neboť pokud se zde vytvoří nižší low, tak to bude znamenat, že trh se usadil v sestupném trendovém kanálu a další pokles bude jen otázkou času.
Celkově by se případný dlouhodobý pokles mohl zastavit v úrovni nad supportem 0.00000481 btc.
Myslím si však, že až takto hluboko oslabovat nebudeme, trhu by měl stačit test předchozího low, ale samozřejmě uvidíme, jak se bude chovat Bitcoin.

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

ETH ETF byly schváleny, ale Gary Gensler pro ně nehlasoval

Komise pro cenné papíry a burzu Spojených států (SEC)...

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...