24.05.2018 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Pohľad na Coinmarketcap doslova desí. Je to hotová krvavá povodeň a až na niekoľko výnimiek je prakticky celý kryptotrh v červených číslach. Ako sú na tom altcoiny? Poďme si to zosumarizovať.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano pri včerajšom prepade trhu síce stratilo, ale aj napriek tom sa stále drží v supportnom pásme. Včera prekročilo očakávane miesto odrazu na cene 0.00002708 BTC, ale hneď ako Bitcoin začal konsolidovať, vrátilo sa k tejto hranici. V čase písania článku ju testuje zospodu, tak uvidíme.

Analýza Cardano

IOTA/BTC

IOTABTC

Iota včera opustila supportne pásmo a padala až k cene 0.00018 BTC. Avšak hneď potom, čo sa zastavil prepad Bitcoinu sa trh vrátil a zavrel dennú sviecu nad kĺzavým priemerom MA200. Tento návrat bol skutočne pozitívnym signálom a nakopol Iotu k ďalšiemu rastu. Momentálne trh testuje silnú rezistenciu na úrovni ~0.0002008 BTC.

Kompletná analýza IOTA

LTC/USD

LTC

Litecoin dosadol až na support 115$, kde došlo k odrazu. Chvíľku na to sa vrátil nad okolité supportne pásmo a v čase písania  ho testuje zhora. Ak by sa Bitcoin opäť nerozbehol strmhlav dole, Litcoin by sa mohol opätovne vrátiť k rastu. Vstupovať však v tejto situácii by som zatiaľ neodporúčal. Treba si počkať na Bitcoin.

Celú analýzu na Litecoin nájdete tu.

XLM/BTC

XLMUSD

Stellar ešte predvčerom prelomil kĺzavý priemer MA200 a jeho prepad zastavil až support na úrovni 0.027$. Ak by si Bitcoin udržal stabilnú cenu, prípadne by začal rásť, Stellar by sa mohol posunúť späť k MA200, kde by určite prišlo k reakcii. V opačnom prípade ho čaká pád až k hranici 0.186$.

Celá analýza

EOS/BTCEOSBTC

EOS od poslednej našej analýzy vypadol zo suportnneho pásma, následne si ho otestoval zospodu a potom si to aj vďaka Bitcoinu namieril Down. Odraz nastal až na kĺzavom priemeri MA55, kde trh momentálne konsoliduje. O tom či pôjdeme v najbližších dňoch Up alebo Down rozhodne Bitcoin.

Celá analýza EOS/BTC

TRX/BTC

Kolega včera spravil čerstvú analýzu, takže v dnešnom dennom update ho preskočíme. Iba dodám malú perličku. Zakladateľ Jastin Sun oznámil cez svoj twitter, že spúšťa airdrop, pri ktorom sa chystá rozdať milióny tokenov. Airdrop bude prebiehať do 1. júna 2018 a kto má záujem o nejaké tokeny Tron zdarma, mal by navštíviť túto stránku.

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa nedokázal udržať ani na poslednom supporte a prakticky tak spečatil svoje smerovanie na najbližšie dni. K odrazu by mohlo prísť na úrovni 0.55$, kde sa nachádza aj kľúčový support v podobe kĺzavého priemeru MA55 z týždňového grafu.

Analýza XRP/USD

NEO/BTCNEOBTC

Prepad Bitcoinu NEO nijako výrazne nezasiahol. Aj keď zaznamenal mierny pokles, stále sa drží v supportnom pásme a oproti ostatným altcoinom si v tomto krvavom období udržuje prakticky stabilnú cenu.

Naša posledná analýza NEO/BTC

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

 

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...