13.05.18 Technická analýza EOS/BTC – Balancujeme na hraně

Share This Post

Situace na páru EOS/BTC je podobná jako situace na páru EOS/USD, v trhu se také vytvořilo konsolidační trojúhelníkové pásmo, které trh prorazil směrem dolů. Pod konsolidačním pásmem se nacházejí dvě support úrovně stejně jako na páru EOS/USD.

Oba trhy se pohybují podobně a není důvod se domnívat, že by pár EOS/BTC zamířil prudce UP mezi tím co by EOS/USD zamířil prudce k druhému supportu, což je momentálně pravděpodobnější než rychlý růst.

Vše bude záležet na Bitcoinu, ale domnívám se, že příští týden by Bitcoin sice mohl začátkem týdne ještě oslabovat, ale v závěru týdne by mohl být zpět na hodnotách kolem 8600-9000 $.

Daily trend ……………………….silný UPtrend

K oslabení EOS/BTC došlo 11.05.18 v důsledku oslabení Bitcoinu s rozdílem, že EOS nereagoval na předchozí oslabování Bitcoinu, ale zareagoval až když BTC překonal KEYlevel 8700 $.

To bylo pro pár EOS/BTC rozhodujícím faktorem, nicméně korekci zastavil klouzavý průměr daily 30 a zároveň odraz od RSI50.

EOS/BTC-Daily

Trh EOS se v důsledku oslabení dostal pod S/R a dnes 13.05.18 se snaží dostat cenu zpět nad S/R, a následně do pásma trojúhelníkové formace.

EOS/BTC

Pokud růst vydrží, mohla by se cena dostat přes trojúhelník až do pásma malé konsolidace v úrovni 0.00190000 BTC. Zde potom bude záležet na reakci trhu, pokud dojde na selhání dalšího růstu, může nastat další pokles zpět k supportu 0.00170000 BTC.

A proto, že současný růst je zatím záležitostí pouze na jedné daily svíci a ještě není jasné zda trh vůbec dnes překoná tuto resistanci a následně také formaci trojúhelníku, není možné mluvit o ukončení korekce a nastolení růstu.

K skutečnému zvratu by mohlo dojít, pokud by trh dokázal dokončit návrat do trojúhelníkové formace a následně by se cena dostala nad malou resistanci.


Ještě malá ukázka trhů EOS/USD + EOS/BTC

EOS/USD +EOS/BTC – H4

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...