22.05.18 Technická analýza ADA/BTC – Poletíme UP, možná již tento týden

Share This Post

Po delší době se vrátím k ADA, které v minulosti dokázalo překonat silnou resistenci a spustilo tak poměrně zajímavý růst. Bohužel  tento růst nevydržel a trh se vrátil zpět na support, pravděpodobně také pod tlakem klesajícího Bitcoinu.
Scénář je prakticky stejný na celém trhu, vše teď čeká až Bitcoin opět začne růst. Někdy se ten počáteční růst Bitcoinu pozná již předem právě na altcoinech. Některé altcoiny začnou posilovat trochu dříve než samotný Bitcoin. Altcoiny většinou začnou nejistě, ale později když se Bitcoin skutečně rozjede, tak se také ostatní altcoiny nechají strhnout k většímu pohybu.
Daily trend ……………………………………….slabý downtrend
Weeekly trend ………………………………….slabý UPtrend
Volume (24h)………………………………… $59 552 600 USD /  7 248 BTC
Zatím však žádný náznak většího růstu vidět není ani na ADA. Tento coin se slibně rozjel přes resistenci, ale aktuálně je zpět na supportu a od poslední analýzy se toho moc nezměnilo.
Dnes trh překonává předchozí low swingu 0.00002932 BTC, ale to dnešní volume je zoufalé a bude záležet, jak trh zareaguje na spodní straně supportu.
Graf
Cardano – Daily
Překonání supportu by bylo velice negativním signálem už jen proto, že trh si v předchozích měsících prošel poklesem pod support a tak již druhý test současného dna nepředpokládám. Osobně si myslím, že korekce by mohla být ukončena na úrovni 0.00002708 BTC, tedy na spodním okraji současného supportu. Napovídal by tomu také indikátor Stochastic na Daily grafu, který je již v přeprodané oblasti na úrovni 9.
Stochastic je netrendový indikátor a jelikož máme na daily a weekly slabé trendy, tak je použití Stochastic zcela na místě a daily již naznačuje, že pokles by mohl pomalu začít brzdit svůj propad.

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....