23.05.2018 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Bitcoin zaznamenal za posledných 24 hodín silný pokles a vzal sebou celý kryptotrh. Ako si počínali v týchto rozbúrených vodách altcoiny? Podarilo sa aspoň niektorému z nich počas pádu Bitcoinu udržať cenu z predchádzajúceho dňa, prípadne posilniť? Pozrime sa na to.

XVG/BTC

XVGBTC

Verge sa nedokázalo udržať nad hranicou 600 satoshi a denná svieca uzavrela na 585 satoshi. To nie je dobrá správa pre držiteľov tohto altcoinu. V najbližších dňoch nás pravdepodobne bude čakať ďalší pokles k najbližšiemu supportu a tým je 500 satoshi, pretože nad cenou sa momentálne nachádzajú dve silné rezistencie a to vyššie spomínaná hranica 600 satoshi a taktiež kĺzavý priemer MA200 z denného grafu.

Pozrite si celú analýzu XVG.

IOTA/USD

IOTAUSD

Iota vstúpila do supportneho pásma. Avšak v prípade tohto altcoinu nie je nič stratené. V tomto pásme môže dôjsť kedykoľvek k odrazu a opätovnému rastu. Vážnejšia situácia by nastala, ak by cena opustila toto supportne pásmo. To by znamenalo prepad až k dlhodobej Trend Line.

Pozrite si celú analýzu IOTY.

ENG/BTCENGBTC

Enigma sa taktiež nedokázala udržať nad supportom a zaznamenala pomerne silný prepad. Cestou dole ju nezastavil ani kĺzavý priemer MA55. Najbližšie support sa nachádza na hladine ~0.000235 BTC. Zastaví tento support ďalší pokles? Nechajme sa prekvapiť.

Prečítajte si celú analýzu ENG.

BCH/USD

BCHUSD

Bitcoin Cash je taktiež vonku so supportneho pásma a s otvorením nového obchodného dňa došlo k odrazu od kĺzavého priemeru MA55. Či mu to vydrží do zajtra je celkom otázne. Treba si počkať na reakciu Bitcoinu. No ak by cena prelomila aj tento support, pokles k ~620$ už bude prakticky nezastaviteľný.

Prečítajte si celú analýzu BCH.

XRP/USD

XRPUSD

Ripple opustil trojuholník po dlhých dňoch konsolidácie a bohužiaľ vybral si tú horšiu možnosť, čiže Down. Pre túto chvíľu sa cena zastavila na LOW trojuholníka, čo je zároveň aj posledný support. V prípade poklesu pod túto hodnotu sa Ripple pravdepodobne pozrie až k hranici 0.5$.

Prečítajte si celú analýzu XRP.

LTC/USD

 

LTCUSD

Litecoin je ďalším z radu altcoinov, ktoré nedokázali udržať svoje pozície a padajú čoraz hlbšie. Litceoin prelomil support 131$ a hneď na to sa začal výrazný prepad. Ako bolo spomenuté aj v analýze, tento support bol pre Litcoin naozaj dôležitý. Jeho prelomenie tak znamená pád až k ďalšiemu supportnemu pásmu, v okolí 115$.

Celú analýzu Litecoinu nájdete tu.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Binance US v problémoch: Riaditeľ opúšťa spoločnosť, objem burzy klesá uprostred krízy

Dňa 16. septembra predstavoval objem výmeny na Binance US...

[Súhrn článkov] + Binance plánuje odstrániť stablecoiny z európskeho trhu

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše...

Bollingerove pásma ukazujú, že sa bitcoin nachádza na dôležitej hranici

John Bollinger, tvorca známeho ukazovateľa volatility, na sociálnej sieti...

ARK Invest: Makroekonomické protivetre môžu oddialiť rast Bitcoinu

Investičná spoločnosť ARK Invest vo svojej najnovšej správe upozorňuje...

Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou...

Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom...