25.05.18 Technická analýza – LTC/USD- Pod nohama pevná zem?

Share This Post

Trhy se nemůžou zavděčit všem. Jedni si přejí pokles z důvodu nákupu levných coinů a druzí se chytají za hlavu z toho, jak se jejich nakoupené portfolio dostává do stavu slim. Ale to je stejné jako život. Nemůžou být spokojeni všichni, ale v určitém okamžiku si každý přijde na své. V těchto dnech jsou na tom lépe asi ti, kteří mají volný fiat a čekají na příležitost.


Když se podívám na graf Litecoinu, chce se mi říct paráda! A to proto, že LTC/USD snížil svou cenu na predikovanou cenu 115 $ k MA360 a nabízí se korekce zpět min. na úroveň 146 $.

Bohužel weekly je poměrně silná a hrozí, že se ještě propadneme s cenou na úroveň 90-100 $, ale právě MA360 by mohla cenu udržet nad supportem.

Daily trend ………………………….Downtrend
weekly trend ………………………slábnoucí UPtrend

volume (24h) ……………………..$297 857 000 USD / 39 952 BTC

V poslední analýze z 21.05.18 jsem uvedl že cena se může propadnout až k hodnotě 115 $, případně až k 100 $.
Aktuálně se trh zastavil na hodnotě 114.950 $. Je zde daily support společně s MA360 a zatím to vypadá, že by zde mohla vzniknout konsolidace a vyčkávání na nějakou dobrou fundamentální zprávu.
Litecoin – Daily
Nemusí ihned dojít až na návrat k úrovním z minulého týdne, protože situace na weekly je poměrně negativní. Aby se tento stav změnil, musela by se cena přes víkend vrátit do resistance 145-150 $, v ideálním případě nad resistanci.
Bohužel samotný návrat k resistanci nebude snadný. Mezi supportem a resistancí je komplikovaná oblast, kde je navíc umístěn MA55, který může aktivně bránit v růstu.
Samozřejmě svou roli hraje i Bitcoin, kdy nemáme absolutně žádnou jistotu, že nepůjde ještě níže. Ale jak Bitcoin tak LTC se nacházejí v oblasti kde je velká pravděpodobnost korekce. Záměrně píšu korekce, neboť většina coinů (včetně Bitcoinu) opět otočila své daily trendy do downtrendů a hodně trhů má narušené také weekly trendy. Vnáší se tím do trhu určitá nejistota a stoupá nervozita investorů, neboť hrozí další vlna výprodejů.

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...

Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v...

Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat...