02.06.18 Technická analýza XMR/USD – Svítí nám zelená (ještě stále free)

Share This Post

Před několika dny jsem v naší facebookové diskuzní skupině (trading11 diskusia cz/sk), uveřejnil v diskusi drobnou poznámku, že Bitcoin půjde s cenou k úrovni 7560 $. Zde by mohla nastat korekce k 7400 $. Myšleno bylo tak, že po korekci se vrátíme k růstu přes exponovanou cenu 7560 $. K tomu dochází v těchto hodinách a pravděpodobný růst by měl pokračovat k hodnotě 7750-7900 $. Očekávám, že altcoiny budou Bitcoin následovat.

ETH by mohlo konečně dosáhnout hodnotu 600-630 $ a LTC by se mohl s cenou dostat k úrovni 132-140 $. XMR se může podívat k ceně 174 $, v dlouhodobém horizontu až 200$. Tolik tedy k základním coinům a teď se pojďme podívat na jednotlivé coiny podrobněji.

Poznámka/ Zpoplatnění tohto webu se z technických důvodů odkládá na pondělí 4.6.2018

Pojďme se nejdříve podívat na Monero, které by jako jedno z prvních mohlo vytvořit největší pohyb, neboť se „přehouplo! přes psychologickou úroveň 160 $.

Daily trend …………………………………. Downtrend
Weekly trend ………………………………. Downtrend
Volume (24h) ……………………………… $33 195 500 USD /4 337 BTC

V době psaní této analýzy se Monero obchoduje za cenu 163,49 $, což je nárůst o 4,99% za posledních 24h. Důležité však je, že XMR překonalo psychologickou bariéru 160 $ a volume se od poslední analýzy zdvojnásobilo! Ještě  26.05.18 v době psaní poslední analýzy bylo volume $16 074 500 USD / 2 132 BTC, dobře se podívejte na tyto hodnoty dnes!

MONERO – H1

Aktuálně se dá očekávat růst k resistanci, která se nachází na úrovni 166-168 $. Zde by mohlo dojít na korekci s návratem k hodnotám 160 $, v horším případě návrat až do supportu 158-155 $. Vznikne tak technický pullback, ovšem záležet bude vždy také na reakcích u rozhodných cen a každopádně také na situaci Bitcoinu.

Celkově by to měl být začátek dlouhodobějšího růstu který jsem popsal v předchozí analýze zde. Korekci naznačuje také indikátor RSI, který je na TF-H4 již v překoupené úrovni a hrozí dřív nebo později návratem, minimálně k hodnotě RSI50.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...