02.06.2018 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Tak dnes mi niekoľko altcoinov spravilo radosť a je vidieť, že šancu, ktorú im ponúkol Bitcoin, chytili za pačesy. Žeby sme konečne našli cestu z čierneho lesa? Ste zvedaví, ktoré to sú? Poďme sa pozrieť na náš denný update.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano si včera pre nás žiadne prekvapenie nepripravilo a ďalej vyklesáva popri Downtrend Line (červená). Pomaličky, ale iste sa nám tak zaplňuje trojuholník medzi dvoma trendovými čiarami a nepotrvá dlho k rozhodnutiu, kam ďalej. Dúfajme, že to bude UP. Ak by cena nakoniec prelomila Downtrend Line, určite by som ešte neskákal do trhu a vyčkal na prerazenie rezistencie na 3050 Satoshi. Až tam začína bezpečná zóna.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

Iota si ide oproti ostatným altom samostatnú ligu a šliape do pedálov. V priebehu dneška by sme mali atakovať hranicu 27200 Satoshi, kde sa dá čakať opäť konsolidácia. Tá konsolidácia je skutočne nevyhnutná, aby sa trh neprepálil a nabrali sme nové sily pred ďalším rastom. Ak ste v trhu, určite si posunte stop-loss pod support 24000 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin sa mi pravdupovediac vôbec nepozdáva. S každou vlnkou tvorí nižšie HIGH a vytvára sa tak v supportnom pásme formácia trojuholník. Ak by sa nakoniec potvrdila, znamenalo by to pád pod 115$ a to skutočne nie je dobré. Litecoin sa nevyhnutne potrebuje dostať z tohto pásma a to nad 124$ a získať tak pevnú zem pod nohami.

Analýza LTC/USD

XLM/USDXLMBTC

Stellar od včera veľa vody nenamútil a stále sa borí s prekonaním rezistencie 4000 Satoshi. Podarí sa mu to dnes? Ostáva iba dúfať.

Analýza XLM/BTC

EOS/USD

EOSUSD

EOS je bez výraznej zmeny. Pokračujeme vo vypĺňaní vyznačeného trojuholníka a myslím, že potrvá ešte jeden, možno dva dni kým sa trh rozhýbe a vyberie si smer, ktorý určí vývoj ceny na najbližšie týždne.

Analýza EOS/USD

TRX/BTC

TRXBTC

Ak ešte niekto držíte tento coin, tak sa ho rýchlo zbavte, ak ho nechcete najbližšie mesiace hodlovať. Tron nasadil skutočne tempo a vezie sa z kopca závratnou rýchlosťou. Nezastavila ho ani MA200, ani support 787 Satoshi a dá sa očakávať, že v priebehu dneška dosiahne aj ďalšiu supportnu hladinu a to 721 Satoshi. V týchto chvíľach nevykazuje ani najmenšiu snahu tento prepad nejako spomaliť a mieri si to strmhlav dole.

Analýza TRX/BTC

NEO/USD

NEOUSD

NEO si našliaplo k peknému rastu, udržalo sa nad krátkodobou Uptrend Line a prerazilo rezistenciu 54$ a taktiež kĺzavý priemer MA55. Konečne sa tak po dňoch neistoty dostalo opäť do bezpečnej zóny, kde môže ďalej rásť. Konsolidáciu čakám pod spodnou hranou rezistenčného pásma, ktoré sa nachádza medzi 58-67$. Zároveň je v hre vytvorenie formácie Harami na týždňovom grafe, takže ta konsolidácia pod rezistenčným pásmom by bola doslova žiadaná. Uvidíme ako sa to nakoniec vyvinie.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple zvádza krutý boj s rezistenciou 0.62$. Zospodu má podporu dvoch MAčiek, ktoré slúžia ako odrazový mostík po každom neúspešnou pokuse o prelomenie rezistencie. Tu taktiež neostáva nič iné iba čakať. Ak by sme sa dostali nad, mohli by sme si konečne vydýchnuť a začať premýšľať o ďalšom raste. Takto je to ešte stále boj o prežitie.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero stále nenašlo silu odpútať sa od supportu 150$ a zahráva sa tak s ohňom a dôverou svojich investorov. Dokáže prelomiť krátkodobú Downtrend Line? Ak by sa mu to podarilo, bola by tu nádej, že sa udrží nad supportom. Ak nie, čaká nás voľný pád až k hodnote 80$, čo je takmer polovica z aktuálnej ceny.

Analýza XMR/USD

ZIL/BTC

ZILBTC

Včera som mal zaznačený na tomto grafe trojuholník, no ten sa nepotvrdil. Cena sa opät otočila a začala stúpať. Tým pádom už s určitosťou vieme, že hodnota 1464 Satoshi je lokálny support. Zbiera Zilliqa sily na prerazenie rezistencie 1516 Satoshi? Zospodu sa taktiež približujú kĺzavé priemery MA200 z 6H grafu a MA55 z denného grafu, ktoré by mohli pomôcť tomuto coinu preraziť UP. Uvidíme. Ako vždy, chce to trpezlivosť.

Analýza ZIL/BTC

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...