06.06.18 Technická analýza LTC/USD – Za posledních 24h žádná změna

Share This Post

Tak konečně jsem se dočkal. Na současný pokles Bitcoinu čekám celý den, u včerejší analýzy jsem poznamenal, že tento rychlý růst se mi nelibí a očekával jsem nějakou reakci v podobě korekce. Nedivil bych se dokonce ani návratu k hodnotě 7200 $ před nějakým dalším růstem. Ovšem pokud by úroveň 7200 $ nakonec nevydržela tlak medvědů, tak bude na řadě jako poslední záchrana úroveň 6800 $. A to záchrana před skutečně nepěkným pádem, který by se mohl zastavit až v úrovni 5000-4300 $.  Dlouho jsem se bránil takové myšlence, ale pokud skutečně má přijít další tvrdá rána pro BTC, tak je potřeba počítat i s takto negativním zásahem do ceny. Ale samozřejmě poslední weekly nic takového nenaznačuje, nicméně raději budu připravený než překvapený!

Co tedy lze očekávat v následujících dnech například u Litecoinu?

Pokud tedy Bitcoin otestuje 7200 $ jako úroveň podpory a tato úroveň opět cenu odrazí k dalšímu růstu, tak by to samé mohl udělat LTC na úrovni 115 $, protože jeho úroveň podpory je právě v supportu 115 $.

Daily trend ………………………………..Downtrend
Weekly trend………………………………Downtrend
Volume (24h) …………………………… 303 230 000 $ / 40 296 BTC

V době psaní této analýzy se LTC obchoduje za 119,31 $ a přes to, že v dopoledních hodinách zaznamenal trh pěkné posílení až k úrovni 122.60 $, tak v této chvíli LTC ztrácí (-1,41%)

Litecoin – Daily

Už je to taková obehraná písnička posledních dnů, ale tím že se trh stále pohybuje v oblasti supportu a ceny podpory 115 $, tak se prakticky na LTC nic nemění a stále je potřeba se soustředit na reakci v úrovni 115 $. Podporu ceně také může poskytnout plovoucí hladina klouzavého průměru MA360. Podobný scénář se pravděpodobně bude opakovat ještě několik dní a samozřejmě bude hodně záležet na tom, jak se vyvine situace u Bitcoinu!


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...