09.01.19 Technická analýza BTC/USD – Stále v konsolidaci, od IX..

5
analyza trading11 nakup

Trh se již pár dní drží kolem kulaté hladiny 4000 $. I když některé pohyby vypadají „nebezpečně“ stále o nic ve své podstatě nejde. Žádné rozhodnutí, žádný podstatný průraz. Všichni ale očekáváme nějaký radikální pohyb. Představíme si možnosti, ale moc nového k vývoji nepovím. Situace na grafu 6H Bitstamp Původně jsem zajásal, když došlo na…

Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Přihlásit/Registrovat

Koupit členství

Návod na nákup členství

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sasso
Člen

10.01 00:11.. Začínam mať pocit, že to bude down a možná šupa UP.. IXi, prečo neokomemtuješ jasnú 123 top na 6H..?1D ani nehovorím..

JARDOPINO
Člen

A máme tu krásneho Barta.

kmsoft1
Člen

Vhupli sme do druhej casti tyzdna a dump. Ja som tej rhr celkovo neveril z takeho jednoducheho sedliackeho dôvodu, ze predtym to islo z 3120 dost plynulo hore a podla mna si tie zisky teraz musi niekto vybrat. Uvazujem tiez, ze by som na 3120 cca nakupil nejake drobne ak sa to tam vôbec dostane.

Martin
Člen

mě by zase nepřekvapila pumpa zpět na 4 … 😀 nejlepší Bart je dvojtý Bart .. 😀 (ikdyž je fakt,že si to kleslo až moc-pod 3850 /Stamp+CB a konsoliduje to tam dlouho..což mne znervoznuje uvahou prodat znovu koupené zatím bez další ztraty..)