09.01.19 Technická analýza NANO/BTC – Čeká nás pull back resistance?

0
trading11 analyza jojo

NANO se už poměrně dlouho „plácá“ pod úrovní resistance 0.0002810 BTC, nicméně to začíná vypadat na korekci právě k resistanci. Zatím bych v tom ale ještě neviděl žádný obrat trendu, neboť celý trh je v silném downtrendu. Ovšem trh signalizuje možný růst poté, co se vytvoří poslední korekce k úrovni supportu 0.0002400 BTC.

Daily trend……………………….downtrend
Weekly trend…………………….downtrend

Samozřejmě trh korekci vytvořit nemusí, ale signálem k růstu by nám mělo být překonání úrovně 0.0002544BTC. Celkový potenciál případného růstu je úroveň resistance 0.0002810 – 0.0003060 BTC.

Zatím bych tedy neuvažoval nad tím, že trh dosáhne vyšší mety, než je resistance 0.0002810-0.0003060 BTC. NANO sice maká na vývoji a nových vylepšeních, nicméně na pořádný bull run této měny to zatím nestačí.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na