08.01.19 Technická analýza LTC/USD – Technická korekce by se hodila

1
rysovanie trading11 analyza

Litecoin dosáhl na predikovanou úroveň 41 – 42 $ a teď by nás mělo zajímat, co bude dál. Po technické stránce by měl LTC teď vytvořit korekci k úrovni 36 – 37 $ což je oblast, která se dá považovat za neck-line. Nicméně LTC se chová teď trochu jinak a logické korekce zkracuje přibližně na polovinu. Aktuální růst je korekce uvnitř klesajícího trendového kanálu, na který se dost možná pod vlivem emocí zapomnělo.

Daily trend………………………UPtrend
Weekly trend……………………Downtrend

Očekávám tedy retracement překonané neck-line a následný růst až k hladině 47 $, což je logická úroveň resistance. Dříve či později trh tuto úroveň otestuje a teprve poté se pravděpodobně vydá k druhé nejdůležitější resistanci uvnitř sestupného trend kanálu.

Novinkou je otočení daily trendu, momentálně máme definovaný UPtrend, a proto bych se nebál při retestu neckline vstoupit do trhu s větším objemem. Samozřejmě za přesně stanovených pravidel. Tím hlavním je, že cena bude na úroveň  36 – 37 $ reagovat. Pokud by se cena dál propadala pod 36 $, například vlivem prudce oslabujícího Bitcoinu, tak bych se raději držel mimo trh.

Zatím však všechno nasvědčuje pouze retestu úrovně 37 – 36 $ s následným růstem k úrovni 47 $. Korekci naznačuje také indikátor Stochastic, který je již v oblasti, kdy trh většinou spouští korekce.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Martin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen
Martin

koukneš prosím i na BCH? nějak s enehýbe,stále konsoliduje pod rezistencí, tak jeslti vyjde ted menší předpovídaná korekce na BTC a UP,tak jestli a kde dát BUY či jak vůbec vypadá za tu dobu situace 🙂 Díky