09.02.19 Technická analýza BTC/USD – Pohoda klídek tabáček

2
smoke oddech

Dnes skoro nemá cenu něco komentovat, situace se od včera totiž moc nezměnila. Včera ten silný pohyb skončil v úrovni 3700 $ (Bitstamp). A dala se předpokládat korekce, která vlastně probíhá, jenže cena se snižuje velmi pomalu. Skoro to vypadá, že trh neví, jestli má ještě jednou otestovat 3700 $ a pak jít do korekce, nebo jestli má jít k 3500 $ ze současné pozice.

Po technické stránce by po takové silné svíci měla přijít korekce, bohužel musím říci, že čím déle bude trh konsolidovat, tím více hrozí, že se vytvoří tz. BART. Ten by mohl narušit technickou rovnováhu a cena by mohl spadnout až k úrovni 3400 $. Rozumnější by tedy byl rychlý sestup k 3500 $, to by nám dalo jistou pravděpodobnost, že se trh vrátí k růstu.

Stejně tak růst k 3700 $ s následným selháním by nám dával pravděpodobnost korekce k 3500 $ s pozdějším návratem k růstu. Nicméně současná konsolidace v úrovni okolo 3600 $ je tou horší variantou, která může vyvolat silnější korekci, než jakou potřebujeme.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RenéMartin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen
Martin

koukneš po týdnu prosím i na xrp ? 🙂 dík.