09.05.19 Pozrime sa na veľké alty voči Bitcoinu

0
altcoiny trading11 anketa

Ahojte traderi. Aj keď Bitcoin v noci potešil novým tohtoročným rastom, tak altcoiny opúť nerástli. Môže za to zvyšujúca sa dominancia Bitcoinu. Ako však vyzerajú veľké altcoiny voči doláru a do ktorých by sa oplatilo vstúpiť?

Bitcoin si momentálne ide svoju show a zdvihol svoju kapitalizáciu z 49,5% na súčasných 57,2%. Altcoiny voči Bitcoinu daný nárast dominancie absolútne nezvládajú. Altcoiny voči doláru je už úplne iná kapitola. Boli sme zvyknutý, že ak Bitcoin narástol o 5%, tak altcoiny voči Bitcoinu zvykli narásť o 10-12%. V momentálnej situácii ak Bitcoin narastie o 5%, tak altcoiny len o 2-3%.

Napriek tomu zastávam názor, že altcoiny voči doláru vyzerajú LUXUSNE! Presvedčte sa samy vo videu.

Moje meno je Ing. Jakub Kraľovanský a som hlavným traderom spoločnosti Nexaltic Capital s.r.o.

NEXALTIC Capital je spoločnosť, ktorá si všíma značný potenciál v novovzniknutých trhoch, akými sú napríklad kryptomeny. Naším cieľom je prinášať do tejto oblasti profesionálny a odborný prístup dostupný širokej verejnosti a to bez ohľadu na finančný status, alebo znalosti klienta.

Klikni na : https://nexaltic.com/

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na