10.01.19 Technická analýza Bitcoin, Ethereum – Zase to nesmíme vidět tak černě!

0
citron

Tak Bitcoin opět na nižších pozicích než včera a samozřejmě altcoiny BTC následují. Myslím, že nás čeká ještě velmi dlouhá cesta, než se podíváme k novému ATH. Nechci spekulovat, ale domnívám se, že minimálně v prví polovině roku 2019 to nebude. S tímhle poklesem jsem do konce týdne počítal, ale že to bude již dnes, to jsem nečekal.

Momentálně trh testuje předchozí low v úrovni 3600 $ a jestliže daily zavře pod tímto low, tak se ještě podíváme k úrovni 3200 $. Proto bych zatím nedoporučoval kupovat Bitcoin. Myslím, že je rozumné počkat si minimálně k úrovni 3200 $. Stejně tak z pohledu weekly je výhodné ještě počkat, protože i kdyby se trh teď snažil otočit, tak potřebujeme vidět pondělní open aspoň v úrovni 3850-3900 $. Jinak to opět může příští týden vyvolat další oslabení a retest 3200 $, naopak návrat nad 3900 $ by mělo trh přimět k růstu.

Ethereum – tak strašné to zas není

Ethereum se propadlo k úrovni 122 $ a pravděpodobně ještě není konec. V minulé analýze jsem uváděl cenu 114 $ jako support, na který by se ETH mohlo vrátit před tím, než zamíří k hranici 200 $.

Samozřejmě, díky silnému výprodeji, kdy ETH padl k úrovni 80 $, se naše myšlenky ubírají v duchu: „to už by mohlo stačit a ted budeme muset korigovat ztráty.“

Momentálně očekávám návrat k úrovni 114 $ a když né přímo obrat, tak velmi pravděpodobně korekci k úrovni 130 $. Všechno záleží na Bitcoinu, pokud by šel Bitcoin již teď pod úroveň 3000 $, tak samozřejmě altcoiny půjdou o další desítky procent dolů. Ethereum by se mohlo propadnout pod současné low 82 $. Osobně si nemyslím, že k tomu dojde teď, nicméně vždy musíme být připraveni na nejhorší možný scénář.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na