10.10.18 Denný update vývoja altcoinov – TRX, ETC, XEM, BTG, ZRX

Share This Post

Aj keď je dnes na CMC červené more, v skutočnosti sa nič nedeje. Trh s altcoinami je dnes vcelku pokojný a bez výraznejších výkyvov.

TRX/BTC

TRXBTC

Pri tomto coine aktuálne nemá zmysel sledovať malý timeframe, preto som sa pozrel na denný graf. Všimol som si to síce na šesťhodinovom, ale pre lepšiu ilustráciu je to oveľa prehľadnejšie a lepšie viditeľné na dennom grafe. Viem, každý by už najradšej videl rast, ale jednoducho graf ukazuje čosi iné. Ako vidíte, na grafe opäť vzniká formácia stúpajúci klin. v tejto formácii sa graf môže pohybovať celý tento a polovicu následujúceho mesiaca. Ak je moja predikcia správna, tak v decembri uvidíme na tomto altcoine nové dno. Neberte to ako strašenie, ale skôr ako upozornenie na možné riziko.

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic už takmer týždeň sedí na supporte 1640 Satoshi a nemá silu spraviť výraznejší pohyb ktorýmkoľvek smerom. Obávam sa, že ak sa to v najbližších hodinách, prípadne  dňoch nezmení, cena prelomí tento support a trh sa vydá k 1500 Satoshi za mincu, možno aj hlbšie.

XEM/BTC

XEMBTC

NEM po neúspešnom pokuse o prelomenie rezistencie zo začiatku mesiaca, pekne konsoliduje do strany. Táto konsolidácia môže kľudne trvať ešte niekoľko dní, ale následne očakávam odraz od lokálnej Trend Line a opätovný rast, prípadne pokus o útok na rezistenciu.

BTG/BTC

BTGBTC

Pri Bitcoin Gold som už minule upozorňoval na medvediu divergenciu RSI. Moja predikcia sa potvrdila a trh začal oslabovať. Teraz je však na stole otázka, kam až cena padne? Predpokladám, že MA55 to nezachráni a trh sa pôjde pozrieť až k MA200, čiže približne k 3400 Satoshi.

ZRX/BTC

ZRXBTC

OX sa pokúsilo na trikrát preraziť rezistenciu 12000 Satoshi, avšak trh postupne začínal vykazovať známky prekúpenia. Práve vďaka tomu boli tieto pokusy neúspešné a cena sa vrátila k supportu 10600 Satoshi. Očakávam, že trh bude pokračovať v postupe do strany v rozmedzí 10600-11500 Satoshi a pomaličky sa pripravovať na prelomenie vyššie spomínanej rezistencie.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....