10.11.18 Technická analýza XMR/USD – Růst se zastavil a zavládlo ticho

Share This Post

Monero bohužel opět padá k supportu, je proto celkem dosti pravděpodobné, že se opět dostane pod 100 $. Momentálně neexistuje fundament, který by pomohl Moneru nabrat severní směr. Dokonce jedinou podpora je pouze support, který končí pod úrovní 80 $. Jak hluboko trh půjde do supportu, zatím nelze predikovat, na to nám dá odpověď až samotný kontakt ceny se supportem.

Weekly trend…………………downtrend

Weekly svíce je zatím poměrně silná a do konce týdne se pravděpodobně toho moc nezmění. Navíc i na Bitcoinu panuje nejistota z dalšího vývoje a tak vlastně není žádný důvod, aby XMR nějak výrazně posiloval. Celkem podobně je na tom i zbytek krypto trhu, všechno se většinou pohybuje do strany v range pár dolarů.

Zde prakticky není co analyzovat, chybí tady podpora růstu, a proto je pokles celkem nutný. Dokonce ani H6 nenabízí jiný pohled, můžeme sice chvilku konsolidovat v oblasti 104-114 $, ale střednědobou změnu to pravděpodobně stejně nepřinese.

Je potřeba si uvědomit, že pohyb UP je proti silnému weekly trendu, a proto pravděpodobně nenastane situace, kdy cena poroste závratným tempem. Samotný střednědobý trend se prakticky vytratil díky dlouhodobé konsolidaci.
Nejlepší co můžeme teď udělat, je prostě počkat. Počkat až cena klesne k supportu a do té doby vůbec nad nákupem Monera ani neuvažovat.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...