10.12.18 Technická analýza VTC/BTC – Žádná změna, stále na jih

Share This Post

Minulý týden zakončil Bitcoin poměrně negativně a to i přes skutečnost, že celou neděli vytvářel růstovou korekci. V důsledku to ovšem na celé situaci nic nezměnilo. Ano, ještě se můžeme dočkat další růstové korekce k úrovni 3700 $ (Bitstamp), ale bylo by potřeba, aby trh tuto oblast udržel i v závěru týdne.

Druhým krokem by bylo dostat cenu nad úroveň 4200 $, protože to je pro dlouhodobý vývoj důležitá úroveň. Jedině touto cestou by trh vydal obchodníkům signál, že medvědí tlak je na ústupu. Ale zatím pořád věřím v pokračující oslabování, další zastávkou medvěda se může stát úroveň 3000 – 2700 $. V trhu je samozřejmě mnoho dalších úrovní, ale tyto dvě jsou nejblíže.

Hodně bude záležet, jak dopadne dnešní daily. A následně, jestli tento týden potvrdí negativní závěr minulého týdne. Dnešní daily by neměla zavřít pod open včerejší svíce.

Na to samozřejmě budou reagovat altcoiny nečinností, nebo budou dál klesat na nová minima, protože hybatelem trhu je Bitcoin. A Bitcoin neustále vysílá signály k dalšímu oslabování.

Vertcoin, který byl v minulém roce velmi oblíbený a který ztratil 97 % své hodnoty (stejně jako některé další coiny), stále nenašel své dno. Takovým dnem by se mohla stát úroveň 0.00004167 BTC, nicméně úplné dno by mohlo být až v oblasti 0.00002500 BTC.

Momentálně může vzniknout korekce v úrovni 0.00007509 BTC, ale pravděpodobně bude následovat další propad pod současnou podporu v úrovni 0.00006335 BTC. Tato cena zatím odolává proražení, nicméně silný support je jako magnet. Nakonec k sobě cenu přitáhne, neboť je to jasně viditelné místo silné podpory.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....