11.01.19 Technická analýza XRP/USD – Návrat k supportu

1
support rezistencia trading11 analyza

Bitcoin včera citelně zamával s trhem a strhl sebou také altcoiny. Nicméně daily nakonec nedokázala překonat low v úrovni 3566 – 3600 $ (Bitstamp). To nasvědčuje tomu, že by trh v následujících hodinách již dále padat nemusel. Zatím se podle toho chová i dnešní daily, aktuálně se BTC obchoduje za cenu 3650 $. Pokud se ještě dnes večer, před zavřením trhu, nepropadne cena pod zmíněné low 3566 $, tak by zítra mohl nastat návrat k úrovni 3850 $. Dál bych zatím nespekuloval, protože stále může dojít k retestu 3200 $, pokud by se pondělní open pohybovalo pod 3700 $.

Je zvláštní, jak všichni okamžitě mluví o kolapsu, když jejich krypto neudělá to, co si zrovna přejí. XRP už zase všichni odepisují a přitom Ripple stále přidává další nové zákazníky. Problém není v XRP, ale v lidech. Každý chce investovat do něčeho, co z něj nejlépe do měsíce udělá milionáře.

Daily trend…….. downtrend
Weekly trend……downtrend

XRP nedokázal poslední týden v roce 2018 obhájit weekly úroveň 0.368 $, a proto začal trh opět oslabovat. Aktuálně cena opět zápasí s cenou 0,34 $.

Na této úrovni i v minulosti docházelo k nerozhodnosti trhu. Zatím to vypadá, že se opět přiblížíme k supportu a je možné, že opět otestujeme oblast 0,30 $. Přesto si XRP vede dobře, stále totiž nedošlo na tvrdý test celého supportu, jehož podpora končí úrovní 0,15 $. Nechci říct, že k tomu dojde, nicméně chci poukázat na skutečnost, že se XRP skutečně snaží držet cenu nad 0,25 $.

Pravděpodobně teď trh otestuje úroveň 0,336 $, je to low předchozí konsolidační zóny a trh se pod toto low včera propadl. Pokud se nedokáže dostat zpět a následně se cena nevrátí k úrovni 0,37 $, tak potom reálně hrozí, že bude následovat další pokles k úrovni 0,30 – 0,28 $. Prakticky to bude znamenat návrat k supportu, který by ovšem mohl opět cenu odrazit k růstu.

Využívejte tyto poklesy k nákupům, ne k prodeji.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Martin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen
Martin

Skvěle napsané !