11.01.19 Technická analýza BCH/USD – Opět budeme nakupovat levně

0
analyza trading11

BitcoinCash se opět propadá a nemá sílu, aby se vrátil nad weekly resistanci v úrovni 180 $. Jestli si ještě pamatujete, tak při posledním růstu trhu jsem napsal, že BCH bych kupoval až nad cenou 180 $. Tady vidíte, že to bylo dobré rozhodnutí, neboť cena začala kolabovat právě v oblasti resistance.

Daily trend ……………………..downtrend
Weekly trend…………………..silný downtrend

Vypadá to, že pravděpodobně trh otestuje úroveň lokálního supportu 106 $, a teprve reakce na tuto oblast nám může napovědět, jestli půjde BCH opět UP nebo otestujeme současné dno v úrovni 73 $.

Podle mě se ještě nějaký čas bude cena pohybovat pod resistancí, ale pravděpodobně již nepřekoná současné low 73 $. Indikátor Stochastic naznačuje, že aktuální pokles by mohl skončit právě v úrovni supportu 100 – 106 $. Celý současný pokles BCH je zapříčiněn poklesem Bitcoinu, a proto potřebujeme, aby se cena BTC zvedla alespoň k úrovni 4000 $, aby se i BitcoinCash mohl dostat přes resistanci 180 $.

V případě že se cena odrazí v oblasti 106 – 73 $, tak zde vznikne formace dvojité dno. To by se dalo využít k nákupu, nicméně pozor na resistanci 180 $. Navíc nezapomínejme na to, že trh je v downtrendu a stále se pohybujeme v sestupném trendovém kanálu. Dejte si tedy pozor na přehnaná očekávání i za předpokladu překonání resistance 180 $.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na