11.1.19 Technická analýza XMR/USD – Monero možná ještě nenašlo své dno!

0
analyza trading11 dno

V době, kdy to vypadalo, že se altcoiny začínají zvedat, zasáhl Bitcoin jako hlavní regulátor trhu. Můžeme nesouhlasit, můžeme být naštvaní, můžeme prakticky cokoliv, ale není nám to nic platné. Musíme prostě přijmout fakt, že Bitcoin dnes řídí trhy, a dokud se nezačne zvedat, tak musíme čekat. Vlastně můžeme třeba nakupovat velmi levně naše oblíbené coiny, například Monero.

Daily trend………………………….downtrend
Weekly trend……………………….downtrend

Monero právě testuje weekly úroveň 48 $, kterou trh včera překonal. Situace je všude velmi podobná, trh včera otestoval předchozí swingové low u úrovni 44 $. Daily ovšem nedokázala pod tímto low zavřít a trh se vrací k weekly úrovni 48 $.

Momentálně bych XMR nenakupoval právě proto, že aktuální cena se nachází pod weekly resistancí 48 $. Pokud totiž trh v pondělí neotevře nad touto hladinou, tak velmi pravděpodobně bude následovat druhý test swingového low 44 $. Zatím to vypadá, že by se cena mohla propadnout zpět k úrovni 40 $ – tedy na retest současného dna.

Celkovou situaci nekomplikuje pouze překonaný weekly level 48 $, ale také překonaná střednědobá trend line. To může velmi dlouho držet cenu právě v oblasti 40 – 50$. A to je právě i jeden z důvodů, proč bych teď Monero nekoupil. Navíc potřebuji vidět potvrzení současného dna, protože pokud by došlo k překonání úrovně 38 $, tak hrozí další oslabení pod 30 $. Nicméně na 28 $ už bych hodně zvažoval nakoupení tohoto zajímavého coinu.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na