11.05.19 Technická analýza BTC/USD – Neskutečné, 7000 $ téměř na dosah.. Od IX..

analyza trading11
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Máme nové aktuální HIGH a to na ceně 6964 $. Popravdě? Neuvěřitelná “haluz”. Trh láme veškeré rezistence jak nic, jako by ani neexistovali. Skutečně to vypovídá o FOMO efektu, už včera nebyl pochyb a dnešek to jen potvrzuje. Náznak korekce? Ani omylem..

Situace na daily grafu

vypovídá, 11.05.19 Technická analýza BTC/USD – Neskutečné, 7000 $ téměř na dosah.. Od IX.., TRADING11
Daily graf Bitstamp..

Takže HIGH máme na ceně 6964 $. No, pěkné sice, ale nebezpečné. Vážně nevím, co si o tom myslet. Rezistence nefungují. Ano, trh u nich zareaguje, mírně zapochybuje, ale vzápětí jde dále. To samé pokusy o korekci. Snaha o výprodej okamžitě vykoupena..

Přesto to již musí někde skončit. Všichni jistě chápeme, že toto dlouhodobě neudržitelný vývoj. Poslední záchranou celé této “haluze” je vyloženě hladina rezistence Neckline korekce, která nyní vychází přibližně po cenu 7600 $..

To je prostor, který trhu může ještě v tomto “hypu” využít. Ale neříkám, že nutně využije. Prostě i současný vývoj je už hrozně moc – bez korekce, bez konsolidace, no psychóza no..

Závěrem

Dokud se trh nezklidní nelze dělat jednoznačné závěry. Nemohu ani nic doporučit. Nakupovat..?? Dokud se trh nezklidní, nevyklesá a nezačne konsolidovat, tak rozhodně ne. I když někteří budou mít pocit, že jim toho spousty uniká, je třeba se zakousnout a vyčkat. Naskakovat v tuhle chvíli je hazard. Tedy mluvím o pozici tzv “All In..” Postupné dokupování za drobné snad nikomu neuškodí.

I když je tu tedy nějaký potenciál k 7600 $, nespoléhal bych vyloženě na to. Tak jak rychle to roste, tak i rychle se to zhroutí. Zase na druhou stranu pokles čekám pouze k zeleně značené trendline základní růstové tendence, která nám spolu s neckline korekce tvoří základní trojúhelník..

Supporty platné z předchozí analýzy, jen k nim přidat nové a to především psychologický 6666 $ a pásmo kolem.. Rezistence v obrázku značené, ale jaksi jak bylo řečeno, kterou z nich brát vážně..?? Jestli dnes již nastane poslední fáze a vytvoří se na daily například PinBar, který by uvedl trh do korekce, to nedokážu nyní říci..

 


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud máte zájem o přístup k mým LIVE analýzám, zúčastnit se tvorby takové analýzy, zjistit, co je v trhu podstatné a co není, pokud máte problém s disciplínou nebo přímo s gamblingem, nabízím Vám možnost zapojení se do mého projektu IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a aplikace institucionální strategie a uvažování. Nejedná se o signální skupinu. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.