11.06.19 Technická analýza QKC/BTC – Začalo odpočítávání, nebo cena konsoliduje před dalším dumpem?

0
tajomny odpocet trading11

Teď večer se na Bitcoinu (H4) začíná formovat jistá naděje. Poslední swing low je vyšší než to předchozí, takže pokud se vytvoří vyšší high, tak by se nakonec ta cena nad 8200 $ dostat mohla.

QuarkChain by mohl velmi výrazně posunout cenu UP. Samozřejmě pouze pokud překoná resistanci v úrovni 0.00000347 BTC. To je ta klíčová úroveň, která musí být překonána.

Střednědobý trend………………downtrend
Dlouhodobý trend……………….downtrend

Resistanci komplikuje sestupná trend line, která zesiluje samotnou resistanci. O to větší signál to může být, pokud cena tuto silnou úroveň odporu překoná.

Pokud přeskočí cena resistanci, tak můžeme očekávat další pohyb UP. Ten by mohl dosáhnout zhodnocení okolo 30 – 50 %. Celkový potenciál následného růstu je zatím k úrovni 0.00000470 BTC. Ale nabízí se protažení až k úrovni 0.00000590 BTC.

Jak jsem se již zmínil, resistanci komplikuje sestupná trend line, ale z druhého pohledu je to skvělý filtr. Můžeme tak sledovat, jestli je v trhu dostatek kupců. Pokud totiž cena překoná TL, tak je také celkem pravděpodobnost, že dojde minimálně na pokus o překonání resistance.

Nicméně tento růst by neměl být na tomto coinu novým bull-runem. To ani náhodou, neboť postrádáme podporu trendu. QKC je stále v downtrendu, a proto růst přes resistanci bude mít svůj limit. Ten může spustit konsolidaci nad resistancí, což by bylo velmi přínosné pro budoucí vývoj. Konsolidací by se oslabil downtrend a připravil by podmínky pro změnu trendu.


Máme tady Týden tradingu! Celá placená sekce na Trading11 byla otevřena PRO VŠECHNY. Užijte si tedy naše analýzy, něco se naučte a sledujte hlavní stránku této akce, kde se budou objevovat hodně zajímavé články, oznámení a další menší akce.

KLIK

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na