Nový propojovací uzel Ripple pro Jižní Ameriku

0
ripple net

Ripple plánuje spuštění nového spojovacího uzlu v Brazílii, aby rozšířil svou síť přes země Jižní Ameriky.

Spekulace nebo realita? Očekává se, že oficiální oznámení se uskuteční v Sao Paolu během CIAB Febraban, blížící se bankovního akce, která proběhne ve dnech od 11. do 13. června.

Luiz Antonio Sacco

Tento člověk stojí v čele kanceláře Ripple v Brazílii a snaží se o rozšíření působnosti v rámci Jižní Ameriky. Luiz Antonio Sacco je bývalý generální ředitel brazilské dceřiné společnosti Warranty Group, globálního poskytovatele záručních řešení.

Přinášíme slova lova Sacca, které pronesl po přijetí nabídky na CEO pobočky:

„Jsme nadšeni, že můžeme rozšířit v regionu náš ekosystém a přinést sem více finančních institucí napojených na RipppleNet, což přispěje k větší efektivitě globálních plateb a především k lepšímu zážitku pro naše zákazníky. Ripple se v tomto odvětví odlišuje, protože nabízí osvědčené řešení při řešení skutečných problémů a otevírá cestu ke zbytku jihoamerického kontinentu.“

Pobočka Ripple

Podle zprávy Cointelegraph Brazil bude nová kancelář sloužit jako ústřední uzel pro Jižní Ameriku. Ripple už má vybudovanou jistou pozici prostřednictvím partnerství s BeeTech Global, Santander Brasil a Banco Rendimento. Cílem této pobočky je propojit více finančních institucí v Jižní Americe s celou sítí více než 200 bank a poskytovatelů plateb, kteří využívají společnost Ripple na přeshraniční převody.

Vzdělávací iniciativa

Ripple též staví na svých vzdělávacích iniciativách prostřednictvím spolupráce s celkem 15 významnými profesory na univerzitě v Sao Paolu (USP) a Fundação Getulio Vargas (FGV). Cílem této spolupráce je snaha rozvinout kurzy zaměřené na technologii blockchain. USP a FGV jsou inovativní instituce, které krom investic do výzkumu nových způsobů využití blockchainu posilují také postavení svých studentů, neboť díky vzdělávání v nových technologiích mají skvělé vyhlídky na získání nových pracovních příležitostí.

Co číst dále?

Švýcarsko začalo vytvářet národní kryptoměnu!

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Patrik Laš.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na