12.06.19 Technická analýza IOTA/BTC – IOTA se pravděpodobně připravuje na překonání resistance

0
update čakanie

Bitcoin stále drží nad trend line a udržuje hodnoty těsně pod 8000 $. Zatím se nic zvláštního neděje. Očekávám setrvání ceny okolo 7800-8100 $.

IOTA stále konsoliduje pod resistancí 0.00006547 BTC, ale s každým růstem vytváří nové high, což lze charakterizovat jako pozitivní. Následující pumpa by mohla zajistit překonání resistance v úrovni 0.00006547 BTC.

Střednědobý trend ……………………downtend
Krátkodobý trend ……………………..downtrend

Zatím očekávám pohyb do strany až do doby, než se cena střetne se vzestupnou trend line. Poté očekávám prudký růst a vytvoření nového swingu nad resistancí. Dokonce by mohlo dojít k otestování dlouhodobé trend line v úrovni 0.00007477 BTC.

Zatím každý nový high swing přidal nějaké to procento navíc. První impuls vytvořil růst který zhodnotil cenu o +34 %, poté nastala korekce, kdy se cena snížila o -18 %. Druhý růst zaznamenal nárůst o + 41% a poté opět nastala současná korekce. Ta, pokud zamíří až k trend line, tak zaznamená snížení ceny o -19 %.

Očekávaný pohyb nad resistanci by mohl znamenat pohyb k trend line a to by mohlo vytvořit +44 %. Tedy nic tak závratného, jak by se mohlo zdát a nic co by nekorespondovalo s předchozím vývojem. Pokud se cena přes resistanci dostane, tak by se měl vytvořit pull back jako potvrzení toho, jak silná bude podpora překonané S/R. Nad resistancí by se pak mohlo vytvořit konsolidační pole, ze kterého následně bude trh čerpat další sílu pro růst ceny. Pokud by se nevytvořil pull back a došlo by k návratu pod resistanci, tak očekávám retest vzestupné TL a oslabení o -20 %.


Máme tady Týden tradingu! Celá placená sekce na Trading11 byla otevřena PRO VŠECHNY. Užijte si tedy naše analýzy, něco se naučte a sledujte hlavní stránku této akce, kde se budou objevovat hodně zajímavé články, oznámení a další menší akce.

KLIK

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na