11.06.2019 Update altcoinov – IOTA, ADA, ETC

0

Bitcoin sa už dlhší čas udržuje v žltom pásme medzi cenou 8000 až 7500 USD (Bitfinex). Cena zatiaľ utvorila pár signálov, ktoré naznačujú možnosť UP. Zatiaľ trh neprekonal modrú trendline smerom nahor, tak táto možnosť ešte nie je potvrdená! Celkovo však trh ešte môže skúsiť otestovať key level predtým ako sa táto konsolidácia ukonči. 

PS: Indikátor RSI naznačuje rast.

IOTA/BTC – Príprava na štart 

IOTE som sa vyjadril nedávno a trh sa priblížil k modrej trendlinke, ktorú som spomínal v tomto update. Aktuálne trh utvoril aj formáciu vlajka, ktorá celú situáciu utvrdzuje. Celkovo môžem iba zhrnúť, že tento coin vyzerá technicky celkom dobre a situácia na grafe poukazuje na možnosť k obchodu. K tomu, pri pohľade na indikátor RSI, môžeme vidieť, že sa utvára divergencia.

ADA/BTC – Stále v kanáli

Cardano od posledného update trochu pokleslo, ale cena sa stále udržuje v trendovom kanáli. Trh sa odrazil od žltého supportu a aktuálne cena smeruje k predošlému HIGH okolo hladiny 0.0000113 BTC. Prerazením tejto úrovne môže trh skúsiť otestovať hornú časť trendového kanála. V prípade, že trh nebude mať silu rásť, tak sa cena môže variť k modrej trendline.

ETC/BTC – Potrebuje nabiť 

Ethereum Classic si utvoril trendový kanál, podobne ako Cardano a jeho hodnota sa udržuje nad dôležitým supportom. Aktuálna situácia poukazuje, že trh bude chvíľu konsolidovať a cena skúsi otestovať modrú trendlinku. Celkovo trh vyzerá technicky zatiaľ dobre a odraz pri supporte môže dostať cenu k hladine 0.00122 BTC. V prípade, že trh zlyhá na supporte, tak hodnota trh môže klesnúť k úrovni 0.00088 BTC.

Máme tu Týždeň tradingu! Celá platená sekcia na Trading11 bola otvorená PRE VŠETKÝCH. Užite si teda naše analýzy, niečo sa naučte a sledujte hlavnú stránku tejto akcie, kde sa budú objavovať zaujímavé články, oznámenia a ďalšie menšie akcie.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.

Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTUBE s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

avatar
  Subscribe  
Upozornit na