11.07.18 Technická analýza LSK/BTC – Máme šanci na změnu?

Share This Post

Dnes zveřejněný LSK se samozřejmě obchoduje také v páru s BTC. Oba páry (LSK/USD a LSK/BTC) mají velmi podobný graf a také velmi podobný průběh. Není potřeba si dělat starosti, jestli náhodou LSK/BTC nedělá něco jiného a díky tomu vám třeba neutíká skvělá obchodní příležitost.

Daily trend……………………………Downtrend
Weekly trend…………………………Downtrend
Volume (24h)………………………..6 678 600 $ / 1 049 BTC

Podívejte se na přiložený graf, je z něj zcela zřejmé, oba trhy mají velmi podobnou strukturu. Jediný rozdíl je samozřejmě v ceně, která je vyjádřena buď k BTC nebo k USD.

LISK – Daily

Ani LSK/BTC zatím nečeká jiný osud než LSK/USD. V dlouhodobém horizontu by bylo potřeba, aby se LSK/BTC dostal nad silnou resistanci 0.0013391 BTC, protože pouze překonání této úrovně by mohlo podpořit další růst. Bohužel trh se nachází v silném downtrendu. K tomu, aby mohl dosáhnout takové ceny, tak musí nejdříve přetočit svůj trend do UPtrendu, aby případný UP získal stabilnější základy a větší podporu.

LISK – Daily

První vážnější překážkou, která bude bránit případnému návratu na vyšší cenu, bude překonané předchozí low 0.0010188 BTC. To bude první vážnější překážka v případě, pokud by trh dostal silný impuls, po kterém by začala cena výrazně posilovat. Bohužel k tomu, aby se trh dokázal skutečně silně rozběhnout UP k silné resistanci 0.0013391 BTC, tak by potřeboval silný fundament, který nám zatím chybí.

Indikátor RSI naznačuje, že by mohlo dojít k dočasnému růstu, ale v první fázi tento růst narazí na hodnotu RSI50, kdy většinou trh reaguje korekčně a samotný trh by mohl zpomalit růst na předchozím high 0.0009207 BTC.

LISK – H6

Graf H6 dobře ukazuje, kde trh překonal předchozí low, které bude v případě pozitivního vývoje tvořit silnou překážku, neboť takovéto low teď tvoří úroveň resistance. Pravděpodobně však bude mířit k nižším hodnotám stejně jako LSK/USD.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

[SPRÁVY] • Čína rozširuje používanie digitálneho jüanu na stredných školách • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Primárna kryptomena má už viac...

Bitcoin sa chystá všetkých prekvapiť, downtrend je za nami: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten sa rozhodol staviť na...

Greyscale CEO: Nedávný výprodej kryptoměn investory neodradil

Navzdory nedávnému výprodeji trhu s kryptoměnami je optimismus mezi některými předními...

[SPRÁVY] • SWIFT testuje interoperabilitu CBDC, aby umožnil cezhraničné platby • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Posledných sedem dní bolo podstatne...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Ak ste si nestihli prečítať všetky naše články za...

Mike Novogratz konečne prehovoril o katastrofálnych dopadoch LUNA a UST

Po viac ako týždeň trvajúcom mlčaní sa zakladateľ a...