11.08.2019 – Update altcoinov – LTC, XLM, TRX

1

Bitcoin nám spadol z triangla. Aj keď zaznamenal prepad o 5 %, stále to nie je nič hrozné a je podľa indikátorov bullish. Pokiaľ nespadne minca pod 10 800 USD, stále budem zastávať názor, že ide len o korekčnú vlnu a BTC ešte pôjde hore. LTC/USD – Zlyhanie korekcie LTC/USDT – po 5. vlnovej štruktúre…

Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Přihlásit/Registrovat

Koupit členství

Návod na nákup členství

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen
Martin

no stellar si došel nas 705sat otočil,ale jen k cca 665 a žřejmě jde zas hore, na 750 ho snad prodám 😛 tam vidím rezistenci ,která to beztak výš moc nepustí stejně jako posledně 690-700sat.. 😛 ostatně viz o tyden starší analyza se zakreslenym klesajicim kanalem,třeba breaknem nad,ael 765sat strop.. 1H i 6H se aspon zakulacuji a zvedaji nadejne na rust,tak snad se ten btc zas trochu namnoží 😛 (nechci riskovat vyskočit do fiatu,tak přelívám, ted když nikdo nevi kdy prijde nejaka fest pumpa (či dumpa :D) stačilo mi ,že jsem byl out od 10500 a pak tezko naskakoval o… Číst vice »